logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Ilusat jaaniaega!

Selleks, et kõik vajalikud piletiostud saaksid sooritatud ning võimalikud küsimused vastuse, on meie Tartu Kaubamaja piletimüügipunkt koos infotelefoniga avatud ka eelolevatel jaanipühadel.

Emajõe Suveteater avab oma 28. hooaja ilmastumuutustest kõneleva lavastusega

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluva Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi raames esietendub täna, 21. juunil kliimakriisi kogemustest ja ellujäämise lugudest inspireeritud Emajõe Suveteatri poeetiline dokumentaallavastus „õhud meie vahel“.

Kanepi Festival näitab kanepitaime väärt omadusi

19.-20. juulil toimuv Kanepi Festival hõlmab endas kanepikonverentsi, kanepilabürinti ning festivalile omast kontserti.

Camo & Krooked @ Lünetti Hoov, Tallinn

Juba 28. juunil astub müstilises Patarei Merekindluse uues hoovis üles trummi ja bassi legendaarne duo Camo & Krooked.

Vastseliina linnuse suvelavastus 'Salakuulaja Vastseliinas'

Peaosades Markus Truup ja Sten Karpov. Suvelavastus "Salakuulaja Vastseliinas" etendused toimuvad 2024. aastal 25.07; 26.07; 27.07; 28.07 1.08; 2.08; 3.08; 4.08 

Tõrva Loits tuleb taas peale kuueaastast pausi suurejoonelise tule-, vee- ja muusikaetendusega

Tõrva Loits pole veel kunagi olnud nii võimas - ligi 10 hektaril laiuval festivalialal ja kolmel erineval esinemiskohal tuuakse 7 tundi kestva programmiga publikuni parimad Eesti artistid, maailma suurimad trummid, vee-, tule- ja valgusefektid, ennenägematu lasershow, unikaalsed valgusinstallatsioonid ja Jaan Roose trikitamas slackline’l.

Alpirokikuningas Hubert von Goisern paneb oma lavakarjäärile punkti Käsmus Viru Folgil

Hubert, esinesite Viru Folgil aastal 2015, kas see on teie pika karjääri jooksul ainus seni Eestis antud kontsert? Millised mälestused on teil tollest kontserdist? - Jah, ainus. Mul on tollest Eestis veedetud ajast ja festivalist väga head mälestused – suurepärane segu artistidest, tähelepanelik publik imelises looduskeskkonnas.

Elektrivaldkonna noortefestival Positron 2024

Kas sa soovid teada, mida tähendab tulevik energiavaldkonnas? Elektrivaldkonna noortefestival Positron avab sulle uksed innovatsiooni, teadmiste ja karjäärivõimaluste maailma, kus igal sammul ootab sind midagi põnevat ja harivat.

Tallinna Linnateater lõpetas 59. hooaja rekordilise publikuarvuga

3. juunil lõpetas Tallinna Linnateater oma 59. hooaja. Sel perioodil tuli välja kaksteist uuslavastust, repertuaarilisa said kõik Linnateatri mängupaigad. Toimus 463 etendust ja neid külastas kokku 90 265 vaatajat, mis on rekordiline publikuarv alates sellest hetkest, kui Noorsooteatrist sai Linnateater.

Audioriver Festival 2024

Audioriveri festival toimub 12.-14.juuli Łódźis! Seda mitmekordselt auhindu võitnud elektroonilise muusika festivali peetakse üheks olulisemaks omalaadseks sündmuseks. Hiljuti pälvis festival muno.pl lugejate andmetel kümnendat korda Poola parima festivali auhinna.

Jacob Collieri & Take 6 kontserti soojendab NOËP

Muusikamaailma superstaar Jacob Collier jõuab 18. juulil Eestisse ning annab kauaoodatud kontserdi Tartu laululaval koos vokaalansamblite kõrgpilotaaži esindava Ameerika supergrupiga Take 6. Õhtu muudab veel erilisemaks kodumaine lemmik NOËP, kes toob endaga lavale unikaalse koosseisu.

Heategevuslik kontserdisari 'Eesti mõisad 2024'

100 mõisa sarjas mängitud. 26 aastat mõisamuusikat ja metseenlust 106-aastases Eesti Vabariigis. Eesti Mõisate Ühenduse tunnustuspreemia „Parim mõisate loo jutustaja“.

The Great Gatsby Ballet / peolaua loosimine juunikuu piletite ostjate vahel

Kõigi nende vahel, kes ostavad piletid juuni jooksul, loosime välja peolaua, mis muudab sinu õhtu veelgi meeldejäävamaks. Võitja kuulutatakse välja 2. juulil 2024.

Teatri Ekspeditsioon proovisaali jõudis Marianne Kõrveri lavastus

Teatri Ekspeditsioon proovisaalis käib töö režissööri ja lavastaja Marianne Kõrveri uuslavastuse “Surematud” proovidega. Lavastuse trupis teevad kaasa mitmed tunnustatud tegijad, sealjuures peamiselt New Yorgis tegutsev eesti kunstnik Kris Lemsalu. Laval on Mari Abel ja Katariina Tamm. Lavastus esietendub 30. augustil Sakala 3 Teatrimaja kammersaalis. 

ÕNNE VALEM ehk Meiereiga miljonäriks!

Näidend "Õnne valem" ehk meiereist miljonäriks! räägib loo Ülenurme rüütlimõisa eestlasest omaniku Peeter Muna eluteest juustu ja elektri saatel.

Bambie Thug - Crown the Witch Tour

Sel aastal Eurovisionil rohkelt tähelepanu püüdnud ning kuuendal kohal lõpetanud Iiri gooti-popp artist Bambie Thug annab oma esimese Eesti kontserdi Tallinnas, 27. septembril Paavli Kultuurivabrikus.

Tallinn saab nautida Adriano Celentano lummavat loomingut

Adriano Celentano – ajastu elav legend, Itaalia armastatud laulja, karismaatiline koomik, andekas näitleja ja meisterlik filmirežissöör. Ta on võitnud südameid nii lavalaudadel kui ka kinoekraanidel.

Gerli Padar ja Alen Veziko - muusikalised STSEENID mitmest SUHTEST

Kas vahel tundub, et elu on kui seebiseriaal? Gerli ja Alen jagavad lahkelt omal nahal kogetud põnevaid ja piinlikke, lõbusaid ning südantlõhestavaid stseene erinevatest suhetest.

Kenny Garrett annab kontserdi Eestis

Kaasaegse jazzi üks mõjukamaid meistreid saksofonist ja helilooja Kenny Garrett annab kontserdi Eestis ning kutsub kõiki fänne erilistele etendustele. Muusik lubab luua väikese ime, esitades rikkalikku jazzmuusikat, mis pulseerib erinevate põlvkondade ja ajastute vaimus. 

Elektroonilise muusika legend Faithless esineb septembri alguses Tallinnas

Tähistamaks suve lõppu jõuab Eestisse maailma üks kuulsamaid elektroonilise muusika bände läbi aegade - Faithless. Kontsert toimub 1. septembril Unibet Arenal.

Poranguí LIVE Eestis! 'Chakaruna' - Maailma eri paiku ja inimesi ühendav live looping tuur

Fotografiska Tallinnas toimuv sündmus on teekond läbi muusika, tantsu ja hingestatud ühenduste koos maailmakuulsa muusiku, multiinstrumentalisti ja tervendaja Poranguíga.

Villa Ammende Live: Suvi Algab Suurelt - 5MIINUST, Puuluup, Elina Born ja ÜENSO orkester

Kontsert, mis ühendab erinevad muusikastiilid ja -traditsioonid, pakkudes kuulajatele haruldast võimalust kogeda nii räppi, pärimusmuusikat, poppi kui ka klassikalist muusikat – ja seda kõike koos ühel laval.

UFO avaldub – maandub, veendub ja lavaldub

Tänasest on saadaval Theaturmi suvelavastuse „Ufo” piletid, mis 24. maini on 20% soodsamad. Ivan Võrõpajevi näidendil põhineva Lembit Petersoni lavastuse esietendus toimub 4. juulil Viinistu katlamaja teatrisaalis.

THE HU - HISHIGTEN Europe Tour 2024

Rahvusvaheliselt tunnustatud mongoli rokkbänd The HU astub oma maailmaturnee raames üles Tallinnas, Helitehases, 7. septembril. Esmakordselt ärkab Eestis laval korraks ellu hunnide impeerium, mis raputab iga kuulajat.

'Sealpool Linnuteed' - Väino Uibo mälestuskontsert / sooduspiletid saadaval kuni 12. maini

Kontsert „Sealpool Linnuteed“ on ühekordne ja ainulaadne sündmus, mis pühendatud Elvast pärit näitleja, lavastaja ja trubaduur Väino Uibo mälestuseks.

Haaret laiendav rahvusvaheline ettevõte Piletilevi Group tõuseb Kesk-Euroopa suurimaks

​​​​​​​Piletilevi Group ostab enamusosaluse kahes Poola piletimüügifirmas ja tõuseb Poola turul suuruselt teiseks piletimüügiettevõtteks ning ühtlasi Kesk-Euroopa suurimaks tegijaks, vahendades aastas pileteid ligi 320 miljoni euro eest.

80-ndate poplegendid Alphaville ja F.R David annavad oma Eesti kontserdid 19. juulil Raplamaal, Kehtna staadionil toimuval suurel kontsertõhtul 80ndad LIVE!

Alphaville on bändi 40. juubelit tähistamas suurejoonelise tuuriga ja täispikal kontserdil kõlavad teiste lugude seas kindlasti ka superhitid “Big in Japan”, “Sounds like a Melody” ning unustamatu “Forever Young”.

Itaalia popp-rokk sensatsioon The Kolors tuleb esmakordselt Eestisse

2. aprillil 2025 esineb Itaalia popp-rokk bänd The Kolors oma esimese Euroopa tuuri raames Tallinnas, klubis Helitehas. Bänd, kelle repertuaari kuuluvad superhitid nagu näiteks “Italodisco” ja “Un Ragazzo Una Ragazza” läheb nii ambitsioonikale tuurile esmakordselt - plaanis on nii soolokontserte kui ka festivaliesinemisi Šveitsis, Saksamaal, Austrias, Sloveenias, Poolas, Lätis, Eestis ja mujal.

The Prodigy naaseb Tallinnasse

Üks kõigi aegade edukamaid elektroonilise muusika bände rõõmustab taas oma fänne. Esimest korda pärast 2018. aastat on The Prodigy kuulutanud välja suure kontserdi, mis toimub 17. augustil Tallinna Lauluväljakul.

Tutvustame teile äärmuslikku vaatemängu - Cirque Monte Carlo maailmaturnee EXTREME SHOW PULSE!

PULSE pole lihtsalt etendus - see on interaktsioon! Osalege interaktiivsetes mängudes ning fotosessioonides, kus löövad kaasa ka õhtu artistid.   See on show, mis pakub võimatut otse teie silme all! 

Uue kavaga jazzbänd 'The World Famous Glenn Miller Orchestra' Wil Saldeni juhatusel

Orkester on üks kolmest orkestrist maailmas, kellele on antud õigus nii kutsuda ja ainuke, mis saab töötada Balti riikides!

Šoti mürapopi ikoon The Jesus and Mary Chain esineb 21. augustil Tallinnas Alexela Kontserdimajas

Šoti mürapopparid The Jesus and Mary Chain ehk vennad Jim ja William Reid tähistavad tänavu oma 40. aastapäeva alates esiksingli “Upside Down” ilmumisest.  Märtsis ilmus bändi uus stuudioalbum “Glasgow Eyes” ja käivitus Euroopa tuur, mis toob nad 21. augustil üle 35 aasta Eestisse esinema. Tegu on tuuri ainsa Baltikumi kontserdiga.

Piletilevi on jätkuvalt konkurentsitult tuntuim piletimüügikeskkond, selgus Kantar Emori värskest uuringust

Uuringufirma selgitas, et koguni kaks kolmandikku ehk 67 protsenti vastajatest nimetab spontaanselt piletimüügifirmana Piletilevi, seejuures 61 protsenti nimetab Piletilevi esimese variandina. Kõik teised piletimüügikohad jäävad Piletilevist spontaanse tuntuse poolest kordades maha. 

Müügile tulid suvelavastuse 'Oskar Luts ehk Laul igavesest õnnest' piletid

26.juunil esietendub Tarvastu mõisa tallihoovis Viljandi vallas suvelavastus "OSKAR LUTS ehk LAUL IGAVESEST ÕNNEST".

Within Temptation jõuab esmakordselt Eestisse: ole valmis unustamatuks elamuseks

Legendaarne Hollandi sümfooniline metalbänd Within Temptation alustab oktoobris 2024 oma „Bleed Out 2024“ turneed ning selle raames jõuab oma pika karjääri jooksul esimest korda ka Tallinnasse. Vägev kontsert toimub 12. oktoobril Unibet Arena Blackboxis.

Piiratud kogus soodupileteid Tartu Tribute Festile 2024 nüüd müügis

Esmakordselt toimub Eestis tribüütlaulude festival Tartu Tribute Fest 2024, kus tehakse kummardus hinnatud bändide maailmakuulsatele hittidele, meeleolukale publikule ning muidugi ka 2024. aasta Euroopa Kultuuripealinnale Tartule! 

Efterklang (DK) • 07.12.2024 • Paavli Kultuurivabrik

Eesti publiku südamed võitnud Taani ansambel Efterklang esineb 7. detsembril Tallinna Paavli Kultuurivabrikus oma 20. tegutsemisaastat tähistava Euroopa tuuri raames.

Sädelev Broadway kutsub külla

Kes suvel New Yorki teatrisse ei jõua, need ei pea norutama, sest New York jõuab Eestimaa kaunimatesse paikadesse.

Septembris jõuab Tallinnasse Broadway etendus 'Väike prints'

Antoine de Saint-Exupéry maailmakuulsal teosel „Väike prints“ põhinevat Broadway etendust näeb Tallinnas Alexela kontserdimajas alates 11. septembrist kuni 15. septembrini.

Piletilevi on Top Tööandja nimekirjas auväärsel 9. kohal

CV.ee iga-aastasel Top Tööandja uuringul tulime esmakordselt teenindussektoris kümne parima hulka ja pälvisime auväärse 9. koha.

Suures saalis esietendub Kaili Viidase lavastatud 'Rocco ja tema vennad'

Endla Teatri Suures saalis esietendub 15. märtsil visuaalselt ja muusikaliselt paeluv lavalugu „Rocco ja tema vennad”, mis põhineb Itaalia režissööri Luchino Visconti 1960. aastal valminud ja paljude auhindadega pärjatud filmil „Rocco e i suoi fratelli“. See on võimas ja suurejooneline lugu neile, kes otsivad teatrist kirge, keerulisi suhteid, pingelisi olukordi, armastust, vihkamist, andestamist ja… poksi.

Jimmy Carr - Laughs Funny / nüüd müügil

Kui teile meeldivad tempokad ja teravad one-linerid, siis olge valmis suurepärasteks uudisteks. Jimmy Carr naaseb tuurile oma uhiuue stand-up tunniga "Jimmy Carr: Laughs Funny".

'Valmistuge oma elu parimaks hetkeks!': Ukraina superstaar Loboda saatis Eesti fännidele seksika videotervituse

Eesti suurimal festivalilil Õllesummer 4. juulil üles astuv supertäht Loboda saatis nappides riietes videotervituse oma fännidele Eestis. Vaata, mida ütles sensuaalne lauljatar öösel basseini ääres tehtud videos.

Dieter Bohlen esineb esmakordselt üle 26 aasta Tallinnas suurejoonelise show'ga '40 Years of Modern Talking'

Dieter Bohlen astub 1. detsembril 2024.a Tallinnas lavale juubelikontserdiga „40 YEARS OF MODERN TALKING". Dieter Bohlen ja bänd esitavad kõiki tema tuntumaid hitte ansamblitelt Modern Talking ja Blue System.

Simple Session 24 / nüüd müügil

Simple Session, aasta oodatuim elamusspordisündmus, naaseb kodulinna Tartusse suurejoonelise festivalina 24. ja 25. augustil.

Malle Maltise ooper 'Raasulapsuke' / Narva Ooperipäevad 2024

Ooperi aluseks on rahvapärimuslik paganlike sugemetega lugu sõltuvuslikust armastusest ja kirest, kus omakasuks loodud loitsimissõnad pöörduvad lausuja vastu ja viivad traagiliste tagajärgedeni. 

Depeche Mode Party / Forced To Mode (GER) / nüüd müügil

Erikülalisena asub lavale ansambel FORCED TO MODE Saksamaalt kavaga „The Devotional tribute to Depeche Mode“. Kahetunnise kontserdi raames tulevad live-esitluse Briti kultusbändi parimad palad. 

Legendaarne rokkbänd Bi-2 esineb koos sümfooniaorkestriga Tallinnas

Bi-2 esineb 31. augustil Unibet Arenal ühe oma siiani kauneima kontsertkavaga. Esitamisele tulevad bändi populaarsete lugude suurejoonelised versioonid ühes 65-liikmelise Riia Sümfooniaorkestriga.

ABBA Chique (UK) – Suur aastavahetuse kontsert 'Happy New Year'

Publiku suurel soovil külastab aasta lõpus Eestit uue kavaga taas maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique. Bänd annab 27.-30. detsembrini neli suurt aastavahetuse kontserti Pärnus, Tartus, Moostes ja Tallinnas!

Imekaunis loodus, parimad artistid ja maitsvad toidud hubases taluhoovis - see ongi Rebasemõisa festival!

Rebasemõisal on 5 aasta juubeli puhul varuks kolme päeva jagu erilisi artiste ja tegevusi, mis pakuvad elamusi nii sõpruskondadele kui ka lastega peredele.

Hoffmanni Muinasjuttude Ball

Hoffmanni ball ooperis on ainulaadne uusaasta galakontsert ooperitest ja ballettidest, mis on inspireeritud suure saksa romantiku muinasjuttudest.

Sümfooniaorkester Lords Of The Sound naaseb Eestisse uue põneva showga 'Music is Coming'

“Music is Coming” on sõnulseletamatu kombinatsioon elavast orkestrihelist, vokaalansamblist ja maagiast, mille leiad vaid oma lemmikfilmide ja arvutimängude fantaasiamaailmast.

Guano Apes esineb juubelikontserdiga Tallinnas

Järgmise aasta sügisel 24. novembril naaseb Tallinnasse legendaarne saksa rokkbänd Guano Apes, kellel täitub 30 ringi ümber päikese. Viimati esines Guano Apes enam kui 10 aastat tagasi väljamüüdud kontserdiga Rock Cafes. 

Õllesummer tuleb võimsa staariparaadiga: vaata, kes esinevad

Eesti suurim festival Õllesummer tähistab oma 30. sünnipäeva juba eeloleval suvel ning sellega seoses kergitatakse saladuseloori esimestelt artistidest, keda 3.-6. juulini Tallinna Lauluväljakul näha saab. Uhkele juubelipeole kohaselt on artistide nimistu tõeline maasikas igale muusikasõbrale. 

Juubelikontsert 'BLIND 30 – Urmase mälestuseks'

2022. aastal lahkus meie hulgast igaveseks kitarrist, laulja ja laulukirjutaja Urmas Voolpriit (26.5.1976 – 4.2.2022). Just tema mälestuseks tähistab ansambel Blind 30. novembril 2024 oma 30. sünniaastapäeva Nõmmel Von Glehni Teatris, kunagises Rockiklubis 326 - samal laval, kus kõik kord alguse sai.

2Cellos liige Stjepan Hauser esineb suvel Euroopa kultuuripealinnas Tartus

Südasuvel, 9. juulil, esineb Tartu Laululaval üks maailma kuulsamaid tšellomängijaid Stjepan Hauser koos bändi ja orkestriga. Kuulsa koosluse 2Cellos üks asutajaliige, klassikalise muusika “paha poiss” HAUSER jõuab Eestisse oma kauaoodatud soolotuuri “Rebel with a Cello” raames.

Maailma suurim filmimuusika show tuleb Eestisse

Maailmas enim auhinnatud filmimuusikalooja Hans Zimmeri ainulaadne kontsertetendus “The World Of Hans Zimmer - A New Dimension” jõuab Baltic Music Groupi vahendusel Baltimaadesse. Tallinnas saab seda võimsat kontserti näha 28.oktoobril 2024 Unibet Arenal.

Tuhkatriinu / Cinderella

Koreograaf Cristiano Principato ja kunstiprodutsent Sander Sellin (Eesti Balletiagentuur) on loonud ainulaadse kontseptsiooni, mis ühendab nelja Euroopa juhtiva balletitrupi ja Eesti Rahvusballeti tantsijaid. Rahvusvaheline meeskond jagab lava täispikas muinasjutulises balletis, äratades ellu täiesti uue "Tuhkatriinu" lavastuse.

Suvelavastus 'Isad ja pojad'

Suvelavastus „Isad ja pojad“ räägib isadest ja poegadest meie oma armsas Eestis, meie enda ajaloo ja ühiskondlike muutuste taustal. Laval on isad-pojad Hannes ja Rasmus Kaljujärv, Indrek ja Leonhard Sass Taalmaa ning alati muhe vanameister Egon Nuter.

Piletilevi paneb õla alla Eesti laskesuusatamisele

Piletilevi Group, Baltimaade juhtiv ja Kesk Euroopa üks suurimaid kultuuri- ja spordisündmuste piletimüüjad alustab nelja-aastast koostööd Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga.

Itaalia popooperi sensatsioon The Italian Tenors naaseb Eestisse

Järgmise aasta oktoobris annab ainulaadne The Italian Tenors oma tuuri "Viva La Vita" raames kolm kontserti Eestis. Trio esines esmakordselt Eestis sel kevadel müües kontserdisaalid välja rekordilise kiirusega. 

Meie peakontor nüüdsest Tallinna kesklinnas!

Piletilevi Groupi uus kontor asub alates 1. septembrist Tallinna kesklinna tuiksoonel, aadressil Maakri 23 A.

Piletilevi uus müügipunkti ja internetipoe teenustasu hakkab kehtima alates 19. juulist

Anname teada, et Piletilevi müügipunkti ja internetipoe teenustasu on alates 19. juulist 1,50€ pileti kohta. Teenustasu muutusega kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu. 

Kontsertide tipphooaeg on käes: turvalist ostlemist

Kuna menukate kontserditega kaasnevad sageli ka mitte nii heade kavatsustega loodud hõlptuluskeemid, tuletame allpool meelde, miks ei ole kunagi hea mõte osta oma pileteid järelturult.

Sisselogimise muudatus Piletilevi keskkonnas

Piletilevi keskkonna sisselogimise süsteem uueneb alates 30. maist ja seoses sellega saab Sinu kasutajanimeks Sinu e-maili aadress. 

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Pühajärve jaanituli 2024 - piletid nüüd müügil

Pühajärve Jaanituli 2024 esinejad on avalikud! Festivali peaesinejateks on NERVO ja Luude Austraaliast
 
Kahepäevane muusikafestival Pühajärve Jaanituli 2024 võõrustab sel aastal mitmeid maailma suurimate festivalide artiste. Välismaistest artistidest saabuvad Lõuna-Eestisse NERVO (AUS), Luude (AUS), Quintino (NED), A.M.C (UK), 1991 (UK) ja Issey Gross (UK).
 
Festivali ühed peaesinejad moodustavad koosluse NERVO. Tegemist on kaksikõdedega Austraaliast, kes alustasid laulukirjutajatena ja muusikaprodutsentidena sellistele staaridele nagu Miley Cyrus, Armin Van Buuren, The Pussycat Dolls ning võitsid Grammy auhinna laulu eest “When Love Takes Over” David Guetta ja Kelly Rowlandi esituses. Oma DJ-settidega on NERVO jõudnud suurimatele muusikafestivalidele nagu Tomorrowland, Lollapalooza ja Ultra ning pääsenud maailma Top 100 DJ nimekirjas 16. kohale. 
 
Teiselt poolt maakera tuleb Pühajärvele ka tantsumuusika produtsent Luude. 2021. aastal andis artist välja uue versiooni loost “Down Under”, mis oli Uus-Meremaal edetabeli tipus kaks korda kauem kui originaalversioon. Üheks mehe viimaseks hitiks on koostöös Moby ja samuti Pühajärvel esineva Issey Grossiga loodud lugu “Oh My”. Suurbritanniast pärit laulja Issey Grossile tõi läbimurde hittlugu “Used To This”, mille lõi koostöös Wilkinsoniga. Lugu oli 14 nädalat UK Top 40 edetabelis ja 12 nädalat BBC Radio 1 muusikalistis.
 
Hollandi tantsumuusikat on Pühajärvel esindamas Quintino. Talendikas DJ on suurtel festivalilavadel kõrvuti Tiësto, Steve Aoki, Afrojacki ja teistega. Koostöös Alokiga lajatasid muusikaprodutsendid hitiga “Party Never Ends”, mis kogus ainuüksi Spotify keskkonnas üle 41 miljoni mängimise. 
 
Suurbritanniast saabub Drum&Bass stiili esindajana A.M.C. Artist, kes õppis aastaid, et aru saada muusikast, mida ta viljeleda soovis, ning andis oma teose välja alles siis, kui oli kindel, et see peab parimate kõrval vastu. Nii ei suuda Drum&Bass muusikastiili austajad mööda vaadata lugudest “Tap Ho” ja “Ice Cold”. Londonis resideeriv DJ ja tantsumuusika produtsent 1991 andis alles 2022. aasta suvel välja oma debüütalbumi Odyssey, kuid on lühikese karjääri jooksul teinud koostööd Sub Focuse, Netsky, Chase & Statuse ja paljude teiste populaarsete artistidega. Tema striimituimateks hittideks on “Full Send” ja “Odyssey”. 
 
Festivali kahe päeva jooksul kütab Pühajärve pargi kuumaks ka Eesti muusikaparemik. Lava vallutavad 5Miinust, AG, Arop, Clicherik & Max, Gameboy Tetris, Genka, Jozels,  Karl-Erik Taukar, Liis Lemsalu, Marcara, Shanon, Smilers, Stefan, Terminaator ja Villemdrillem. 
 
Pühajärve Jaanituli 2024 on kahepäevane muusikafestival, mis toimub Eesti suurimal suvepühal. Osaleda saab traditsioonilistes lõbusates jaanipäevamängudes ja sooritada benji-hüppeid Pühajärve kohal. Mõne sammu kaugusel kontserdipaigast asub Pühajärve kaldal telklaager, mis on avatud kõikidele festivalikülastajatele.
Osta pilet Pühajärve jaanituli 2024 / 2-päeva pilet PopulaarnePopulaarnePühajärve jaanituli 2024 / 2-päeva pilet - Pühajärve park, Otepää
Osta pilet Pühajärve jaanituli 2024 / 22.juuni päevapilet PopulaarnePopulaarnePühajärve jaanituli 2024 / 22.juuni päevapilet Pühajärve park, Otepää
Osta pilet Pühajärve jaanituli 2024 / 23.juuni päevapilet PopulaarnePopulaarnePühajärve jaanituli 2024 / 23.juuni päevapilet Pühajärve park, Otepää
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti