logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Gerli Padar ja Alen Veziko - muusikalised STSEENID mitmest SUHTEST

Kas vahel tundub, et elu on kui seebiseriaal? Gerli ja Alen jagavad lahkelt omal nahal kogetud põnevaid ja piinlikke, lõbusaid ning südantlõhestavaid stseene erinevatest suhetest.

Kenny Garrett annab kontserdi Eestis

Kaasaegse jazzi üks mõjukamaid meistreid saksofonist ja helilooja Kenny Garrett annab kontserdi Eestis ning kutsub kõiki fänne erilistele etendustele. Muusik lubab luua väikese ime, esitades rikkalikku jazzmuusikat, mis pulseerib erinevate põlvkondade ja ajastute vaimus. 

Elektroonilise muusika legend Faithless esineb septembri alguses Tallinnas

Tähistamaks suve lõppu jõuab Eestisse maailma üks kuulsamaid elektroonilise muusika bände läbi aegade - Faithless. Kontsert toimub 1. septembril Unibet Arenal.

Anett & Fredi LIVE x Patarei Merekindlus, Lünetti hoov

31. mail esinevad Patarei Merekindluse uues maagilises Lünetti hoovis fantastilised Anett & Fredi. Kõik olete oodatud nautima maagilist muusikat müstiliste müüride vahel.

Poranguí LIVE Eestis! 'Chakaruna' - Maailma eri paiku ja inimesi ühendav live looping tuur

Fotografiska Tallinnas toimuv sündmus on teekond läbi muusika, tantsu ja hingestatud ühenduste koos maailmakuulsa muusiku, multiinstrumentalisti ja tervendaja Poranguíga.

Villa Ammende Live: Suvi Algab Suurelt - 5MIINUST, Puuluup, Elina Born ja ÜENSO orkester

Kontsert, mis ühendab erinevad muusikastiilid ja -traditsioonid, pakkudes kuulajatele haruldast võimalust kogeda nii räppi, pärimusmuusikat, poppi kui ka klassikalist muusikat – ja seda kõike koos ühel laval.

'Mõisaromantika'. Soe elu jäämäe jalamil

Corelli Music jätkab kaunitel suveõhtutel sarja „Mõisaromantika“ kontsertidega, mis seekord seonduvad õhkamapanevate valgete ööde meeleoludega.

Inna + live band (new album tour)

14. juunil esineb Tallinnas maailma tuntumaid tantsumuusikastaare Inna. Juba 16 aastat popmuusika edetabelte tipus figureerinud Rumeenia päritolu lauljatar ja laulukirjutaja astub Krulli kvartalis lavale eksklusiivselt uue plaadi esitlustuuri raames. 

Endlas esietendub Jean Cocteau monodraama 'Inimese hääl'

Endla Teatri Küünis esietendub 4. mail Jean Cocteau „Inimese hääl“, mille lavastaja on Ervin Õunapuu. Monodraamas astub lavale aastakümneid Prantsusmaal elanud näitlejanna Ene Rämmeld.

UFO avaldub – maandub, veendub ja lavaldub

Tänasest on saadaval Theaturmi suvelavastuse „Ufo” piletid, mis 24. maini on 20% soodsamad. Ivan Võrõpajevi näidendil põhineva Lembit Petersoni lavastuse esietendus toimub 4. juulil Viinistu katlamaja teatrisaalis.

THE HU - HISHIGTEN Europe Tour 2024

Rahvusvaheliselt tunnustatud mongoli rokkbänd The HU astub oma maailmaturnee raames üles Tallinnas, Helitehases, 7. septembril. Esmakordselt ärkab Eestis laval korraks ellu hunnide impeerium, mis raputab iga kuulajat.

'Sealpool Linnuteed' - Väino Uibo mälestuskontsert / sooduspiletid saadaval kuni 12. maini

Kontsert „Sealpool Linnuteed“ on ühekordne ja ainulaadne sündmus, mis pühendatud Elvast pärit näitleja, lavastaja ja trubaduur Väino Uibo mälestuseks.

Haaret laiendav rahvusvaheline ettevõte Piletilevi Group tõuseb Kesk-Euroopa suurimaks

​​​​​​​Piletilevi Group ostab enamusosaluse kahes Poola piletimüügifirmas ja tõuseb Poola turul suuruselt teiseks piletimüügiettevõtteks ning ühtlasi Kesk-Euroopa suurimaks tegijaks, vahendades aastas pileteid ligi 320 miljoni euro eest.

80-ndate poplegendid Alphaville ja F.R David annavad oma Eesti kontserdid 19. juulil Raplamaal, Kehtna staadionil toimuval suurel kontsertõhtul 80ndad LIVE!

Alphaville on bändi 40. juubelit tähistamas suurejoonelise tuuriga ja täispikal kontserdil kõlavad teiste lugude seas kindlasti ka superhitid “Big in Japan”, “Sounds like a Melody” ning unustamatu “Forever Young”.

Tuleviku tsirkus / tule vaata!

Millega on võimalik üllatada tänapäevast vaatajat? Saksa tsirkus Ronkalli on loobunud etteastetest loomadega. Samas elevandid, hobused ja isegi kalad on kõik esindatud areenil – seda aga seekord hologrammidena.

Viini Ball Tallinnas / Vienna Ball in Tallinn

Tere tulemast võluvasse Viini ballimaailma, õhtusse täis elegantsi ja kultuurilist hiilgust, mis avaneb 15. juunil Hilton Hotel Tallinn Parki kaunis ballisaalis.

Kas suvi saab alata üldse kuidagi teisiti kui Nora en Purega?

Ei saa! Aitame ka sellel aastal selle mure lahendada ja koguneme 8. juunil maagilises ja puutumatus Lünetti Hoovis, Patarei Merekindluses.

Itaalia popp-rokk sensatsioon The Kolors tuleb esmakordselt Eestisse

2. aprillil 2025 esineb Itaalia popp-rokk bänd The Kolors oma esimese Euroopa tuuri raames Tallinnas, klubis Helitehas. Bänd, kelle repertuaari kuuluvad superhitid nagu näiteks “Italodisco” ja “Un Ragazzo Una Ragazza” läheb nii ambitsioonikale tuurile esmakordselt - plaanis on nii soolokontserte kui ka festivaliesinemisi Šveitsis, Saksamaal, Austrias, Sloveenias, Poolas, Lätis, Eestis ja mujal.

The Prodigy naaseb Tallinnasse

Üks kõigi aegade edukamaid elektroonilise muusika bände rõõmustab taas oma fänne. Esimest korda pärast 2018. aastat on The Prodigy kuulutanud välja suure kontserdi, mis toimub 17. augustil Tallinna Lauluväljakul.

Tutvustame teile äärmuslikku vaatemängu - Cirque Monte Carlo maailmaturnee EXTREME SHOW PULSE!

PULSE pole lihtsalt etendus - see on interaktsioon! Osalege interaktiivsetes mängudes ning fotosessioonides, kus löövad kaasa ka õhtu artistid.   See on show, mis pakub võimatut otse teie silme all! 

Diana Leesalu toob Linnateatri Hobuveskis lavale legendi erakordsest pianistist

20. aprillil esietendub Hobuveskis Diana Leesalu lavastatud „Novecento“. Alessandro Baricco mononäidendi põhjal valmis 1998. aastal ka Hollywoodi film „The Legend of 1900“ („Legend 1900-st“). 

Uue kavaga jazzbänd 'The World Famous Glenn Miller Orchestra' Wil Saldeni juhatusel

Orkester on üks kolmest orkestrist maailmas, kellele on antud õigus nii kutsuda ja ainuke, mis saab töötada Balti riikides!

Šoti mürapopi ikoon The Jesus and Mary Chain esineb 21. augustil Tallinnas Alexela Kontserdimajas

Šoti mürapopparid The Jesus and Mary Chain ehk vennad Jim ja William Reid tähistavad tänavu oma 40. aastapäeva alates esiksingli “Upside Down” ilmumisest.  Märtsis ilmus bändi uus stuudioalbum “Glasgow Eyes” ja käivitus Euroopa tuur, mis toob nad 21. augustil üle 35 aasta Eestisse esinema. Tegu on tuuri ainsa Baltikumi kontserdiga.

'Laula mu laulu' tuleb taas lavale ja vaid üheks kontserdiks

Piiratud arv soodushinnaga pileteid saadaval vaid kuni pühapäeva, 14.04 õhtuni Piletilevis.

Piletilevi on jätkuvalt konkurentsitult tuntuim piletimüügikeskkond, selgus Kantar Emori värskest uuringust

Uuringufirma selgitas, et koguni kaks kolmandikku ehk 67 protsenti vastajatest nimetab spontaanselt piletimüügifirmana Piletilevi, seejuures 61 protsenti nimetab Piletilevi esimese variandina. Kõik teised piletimüügikohad jäävad Piletilevist spontaanse tuntuse poolest kordades maha. 

Ivo Linna laulude õhtu / sooduspiletid on saadaval kuni 12. maini

Ivo Linnal on käimas juubeliaasta. Selle puhul toimub vaid 3 suvist kontserti Kuressaares, Pärnus ja Lukel, et tänada enda väga paljusid kuulajaid ka väljaspool Tallinna!

Müügile tulid suvelavastuse 'Oskar Luts ehk Laul igavesest õnnest' piletid

26.juunil esietendub Tarvastu mõisa tallihoovis Viljandi vallas suvelavastus "OSKAR LUTS ehk LAUL IGAVESEST ÕNNEST".

Within Temptation jõuab esmakordselt Eestisse: ole valmis unustamatuks elamuseks

Legendaarne Hollandi sümfooniline metalbänd Within Temptation alustab oktoobris 2024 oma „Bleed Out 2024“ turneed ning selle raames jõuab oma pika karjääri jooksul esimest korda ka Tallinnasse. Vägev kontsert toimub 12. oktoobril Unibet Arena Blackboxis.

Piiratud kogus soodupileteid Tartu Tribute Festile 2024 nüüd müügis

Esmakordselt toimub Eestis tribüütlaulude festival Tartu Tribute Fest 2024, kus tehakse kummardus hinnatud bändide maailmakuulsatele hittidele, meeleolukale publikule ning muidugi ka 2024. aasta Euroopa Kultuuripealinnale Tartule! 

Priit Pius toob Tallinna Linnateatris lavale kaasaegse ameerika suhtedraama

6. aprillil esietendub Salme Kultuurikeskuse väikesel laval tänapäeva ameerika näitekirjaniku Sharr White’i „Annapurna“, ühtaegu mõrkjas ja lepitav tagasivaade ühele purunenud abielule. Tegemist on Tallinna Linnateatri näitleja Priit Piusi teise lavastajatööga oma koduteatris.

Efterklang (DK) • 07.12.2024 • Paavli Kultuurivabrik

Eesti publiku südamed võitnud Taani ansambel Efterklang esineb 7. detsembril Tallinna Paavli Kultuurivabrikus oma 20. tegutsemisaastat tähistava Euroopa tuuri raames.

Sädelev Broadway kutsub külla

Kes suvel New Yorki teatrisse ei jõua, need ei pea norutama, sest New York jõuab Eestimaa kaunimatesse paikadesse.

Septembris jõuab Tallinnasse Broadway etendus 'Väike prints'

Antoine de Saint-Exupéry maailmakuulsal teosel „Väike prints“ põhinevat Broadway etendust näeb Tallinnas Alexela kontserdimajas alates 11. septembrist kuni 15. septembrini.

29. juunil Alexela Kontserdimajas toimub Puccini festival!

Puccini festivali raames "Paradiisiooper!" 29. juunil Alexela Kontserdimaja laval. Muusikahooaja sündmus!

Piletilevi on Top Tööandja nimekirjas auväärsel 9. kohal

CV.ee iga-aastasel Top Tööandja uuringul tulime esmakordselt teenindussektoris kümne parima hulka ja pälvisime auväärse 9. koha.

Suures saalis esietendub Kaili Viidase lavastatud 'Rocco ja tema vennad'

Endla Teatri Suures saalis esietendub 15. märtsil visuaalselt ja muusikaliselt paeluv lavalugu „Rocco ja tema vennad”, mis põhineb Itaalia režissööri Luchino Visconti 1960. aastal valminud ja paljude auhindadega pärjatud filmil „Rocco e i suoi fratelli“. See on võimas ja suurejooneline lugu neile, kes otsivad teatrist kirge, keerulisi suhteid, pingelisi olukordi, armastust, vihkamist, andestamist ja… poksi.

Jimmy Carr - Laughs Funny / nüüd müügil

Kui teile meeldivad tempokad ja teravad one-linerid, siis olge valmis suurepärasteks uudisteks. Jimmy Carr naaseb tuurile oma uhiuue stand-up tunniga "Jimmy Carr: Laughs Funny".

'Valmistuge oma elu parimaks hetkeks!': Ukraina superstaar Loboda saatis Eesti fännidele seksika videotervituse

Eesti suurimal festivalilil Õllesummer 4. juulil üles astuv supertäht Loboda saatis nappides riietes videotervituse oma fännidele Eestis. Vaata, mida ütles sensuaalne lauljatar öösel basseini ääres tehtud videos.

Dieter Bohlen esineb esmakordselt üle 26 aasta Tallinnas suurejoonelise show'ga '40 Years of Modern Talking'

Dieter Bohlen astub 1. detsembril 2024.a Tallinnas lavale juubelikontserdiga „40 YEARS OF MODERN TALKING". Dieter Bohlen ja bänd esitavad kõiki tema tuntumaid hitte ansamblitelt Modern Talking ja Blue System.

Simple Session 24 / nüüd müügil

Simple Session, aasta oodatuim elamusspordisündmus, naaseb kodulinna Tartusse suurejoonelise festivalina 24. ja 25. augustil.

Malle Maltise ooper 'Raasulapsuke' / Narva Ooperipäevad 2024

Ooperi aluseks on rahvapärimuslik paganlike sugemetega lugu sõltuvuslikust armastusest ja kirest, kus omakasuks loodud loitsimissõnad pöörduvad lausuja vastu ja viivad traagiliste tagajärgedeni. 

V Kagu-Eesti tantsupidu 'Minu südames'

V Kagu-Eesti Tantsupidu toimub 2024 aasta mais Põlvas Intsikurmus ning kannab pealkirja „MINU SÜDAMES“. Meie esimene juubel võtab kokku eelneva nelja peo temaatika („Elu keset küla“, „Minu inimesed“, „Kuula“ ja „Sanna kitmine“).

Sensatsioon Vene Teatri laval - 'Anna Karenina' Rimas Tuminase lavastuses / Gesher teater (Iisrael)

See oli alles jaanuaris, kui Tel Avivi Gesher teater jahmatas Pariisi leedulase Rimas Tuminase lavastusega „Anna Karenina“. Lev Tolstoi pole Tuminase tõlgenduses üldsegi mitte moralist, vaid „kirjeldab elu kogu selle vastuolulises täiuses", kirjutasid vaimustunud kriitikud.

Kontsert Mihhail Glinka sünniaastapäevaks

Kutsume teid 31. mail kell 18.00 Vene Kultuurikeskuse Väiksesse saali kontserdile, pühendatud suure helilooja, vene klassikalise muusika alusepanija Mihhail Glinka sünnipäevale.

Imany naaseb Eestisse maagilise kontsertkavaga 'Voodoo Cello'

Prantsuse laulja Imany külastab meid taas ülieduka kontserttuuriga “Voodoo Cello”, mille kava toob esile vokalisti sügava hääle ja kaheksa tšello müstilise koosluse.  “You Will Never Know” ja “Don’t Be So Shy” lugudega populaarseks saanud Imany astub üles 12. juunil Alexela kontserdimajas.

Depeche Mode Party / Forced To Mode (GER) / nüüd müügil

Erikülalisena asub lavale ansambel FORCED TO MODE Saksamaalt kavaga „The Devotional tribute to Depeche Mode“. Kahetunnise kontserdi raames tulevad live-esitluse Briti kultusbändi parimad palad. 

Jaapanis esietendus koostöös eestlastega valminud maailma teatri legendi Shiro Takatani lavastus, mis jõuab suvel kultuuripealinna Tartusse

Kyotos ROHMi teatris maailmaesietendus visuaaltehnoloogilise teatri legendi Shiro Takatani ja kunstikollektiivi Dumb Type lavastus „Tangent”. Lavateos valmis ROHMi teatri, Kanuti Gildi SAALi ja Tartu 2024 koostöös ning jõuab Euroopa publikuni esimest korda sel suvel kultuuripealinnas Tartus.

Legendaarne rokkbänd Bi-2 esineb koos sümfooniaorkestriga Tallinnas

Bi-2 esineb 31. augustil Unibet Arenal ühe oma siiani kauneima kontsertkavaga. Esitamisele tulevad bändi populaarsete lugude suurejoonelised versioonid ühes 65-liikmelise Riia Sümfooniaorkestriga.

ABBA Chique (UK) – Suur aastavahetuse kontsert 'Happy New Year'

Publiku suurel soovil külastab aasta lõpus Eestit uue kavaga taas maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique. Bänd annab 27.-30. detsembrini neli suurt aastavahetuse kontserti Pärnus, Tartus, Moostes ja Tallinnas!

Endlas esietendub A. H. Tammsaare 'Tõde ja õigus V'

Endla Teatri Küünis esietendub 2. veebruaril A. H. Tammsaare „Tõde ja õigus V”, mille lavastaja on Ingomar Vihmar. Lavastuses kõlavad Ladina-Ameerika ja Aafrika rahvuslikel viisidel ja popmuusika rütmidel põhinevad laulud, millele kirjutas eesti keelesed sõnad Feliks Kütt.

Imekaunis loodus, parimad artistid ja maitsvad toidud hubases taluhoovis - see ongi Rebasemõisa festival!

Rebasemõisal on 5 aasta juubeli puhul varuks kolme päeva jagu erilisi artiste ja tegevusi, mis pakuvad elamusi nii sõpruskondadele kui ka lastega peredele.

Hoffmanni Muinasjuttude Ball

Hoffmanni ball ooperis on ainulaadne uusaasta galakontsert ooperitest ja ballettidest, mis on inspireeritud suure saksa romantiku muinasjuttudest.

Pühajärve jaanituli 2024 - piletid nüüd müügil

Pühajärve Jaanituli 2024 esinejad on avalikud! Festivali peaesinejateks on NERVO ja Luude Austraaliast

Sümfooniaorkester Lords Of The Sound naaseb Eestisse uue põneva showga 'Music is Coming'

“Music is Coming” on sõnulseletamatu kombinatsioon elavast orkestrihelist, vokaalansamblist ja maagiast, mille leiad vaid oma lemmikfilmide ja arvutimängude fantaasiamaailmast.

Kaunid Kontserdid Käsmus 2024

Vaatamata praegusele paksule lumekattele on selge kõigile, et poole aasta pärast on Käsmu lahe kaldal muru roheline, päike paistab ning kaunid kontserdid käimas juba kuueteistkümnendat aastat. Seekord taas nädal enne jaaniaega, 11.-16.06.

Guano Apes esineb juubelikontserdiga Tallinnas

Järgmise aasta sügisel 24. novembril naaseb Tallinnasse legendaarne saksa rokkbänd Guano Apes, kellel täitub 30 ringi ümber päikese. Viimati esines Guano Apes enam kui 10 aastat tagasi väljamüüdud kontserdiga Rock Cafes. 

Õllesummer tuleb võimsa staariparaadiga: vaata, kes esinevad

Eesti suurim festival Õllesummer tähistab oma 30. sünnipäeva juba eeloleval suvel ning sellega seoses kergitatakse saladuseloori esimestelt artistidest, keda 3.-6. juulini Tallinna Lauluväljakul näha saab. Uhkele juubelipeole kohaselt on artistide nimistu tõeline maasikas igale muusikasõbrale. 

Juubelikontsert 'BLIND 30 – Urmase mälestuseks'

2022. aastal lahkus meie hulgast igaveseks kitarrist, laulja ja laulukirjutaja Urmas Voolpriit (26.5.1976 – 4.2.2022). Just tema mälestuseks tähistab ansambel Blind 30. novembril 2024 oma 30. sünniaastapäeva Nõmmel Von Glehni Teatris, kunagises Rockiklubis 326 - samal laval, kus kõik kord alguse sai.

2Cellos liige Stjepan Hauser esineb suvel Euroopa kultuuripealinnas Tartus

Südasuvel, 9. juulil, esineb Tartu Laululaval üks maailma kuulsamaid tšellomängijaid Stjepan Hauser koos bändi ja orkestriga. Kuulsa koosluse 2Cellos üks asutajaliige, klassikalise muusika “paha poiss” HAUSER jõuab Eestisse oma kauaoodatud soolotuuri “Rebel with a Cello” raames.

Maailma suurim filmimuusika show tuleb Eestisse

Maailmas enim auhinnatud filmimuusikalooja Hans Zimmeri ainulaadne kontsertetendus “The World Of Hans Zimmer - A New Dimension” jõuab Baltic Music Groupi vahendusel Baltimaadesse. Tallinnas saab seda võimsat kontserti näha 28.oktoobril 2024 Unibet Arenal.

Popist folgini: Järgmise aasta Haapsalu Itaalia Muusika Festivali esinejad on Ricchi e Poveri ja Riccardo Fogli

Uue aasta juuni esimesel nädalavahetusel toimub Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis taas Itaalia Muusika Festival. Armastatud Itaalia muusikat toovad linnuse hoovi sel korral Ricchi e Poveri, Riccardo Fogli, Piero Mazzocchetti ja Canzoniere Grecanico Salentino.

Tuhkatriinu / Cinderella

Koreograaf Cristiano Principato ja kunstiprodutsent Sander Sellin (Eesti Balletiagentuur) on loonud ainulaadse kontseptsiooni, mis ühendab nelja Euroopa juhtiva balletitrupi ja Eesti Rahvusballeti tantsijaid. Rahvusvaheline meeskond jagab lava täispikas muinasjutulises balletis, äratades ellu täiesti uue "Tuhkatriinu" lavastuse.

Suvelavastus 'Isad ja pojad'

Suvelavastus „Isad ja pojad“ räägib isadest ja poegadest meie oma armsas Eestis, meie enda ajaloo ja ühiskondlike muutuste taustal. Laval on isad-pojad Hannes ja Rasmus Kaljujärv, Indrek ja Leonhard Sass Taalmaa ning alati muhe vanameister Egon Nuter.

Piletilevi paneb õla alla Eesti laskesuusatamisele

Piletilevi Group, Baltimaade juhtiv ja Kesk Euroopa üks suurimaid kultuuri- ja spordisündmuste piletimüüjad alustab nelja-aastast koostööd Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga.

Itaalia popooperi sensatsioon The Italian Tenors naaseb Eestisse

Järgmise aasta oktoobris annab ainulaadne The Italian Tenors oma tuuri "Viva La Vita" raames kolm kontserti Eestis. Trio esines esmakordselt Eestis sel kevadel müües kontserdisaalid välja rekordilise kiirusega. 

Meie peakontor nüüdsest Tallinna kesklinnas!

Piletilevi Groupi uus kontor asub alates 1. septembrist Tallinna kesklinna tuiksoonel, aadressil Maakri 23 A.

Piletilevi uus müügipunkti ja internetipoe teenustasu hakkab kehtima alates 19. juulist

Anname teada, et Piletilevi müügipunkti ja internetipoe teenustasu on alates 19. juulist 1,50€ pileti kohta. Teenustasu muutusega kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu. 

Kontsertide tipphooaeg on käes: turvalist ostlemist

Kuna menukate kontserditega kaasnevad sageli ka mitte nii heade kavatsustega loodud hõlptuluskeemid, tuletame allpool meelde, miks ei ole kunagi hea mõte osta oma pileteid järelturult.

Sisselogimise muudatus Piletilevi keskkonnas

Piletilevi keskkonna sisselogimise süsteem uueneb alates 30. maist ja seoses sellega saab Sinu kasutajanimeks Sinu e-maili aadress. 

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Kuulutame välja Kaunid Kontserdid Käsmus 2024 programmi

Käsmu kaunid kontserdid tulevad taas, nagu see juba viimased viisteist aastat on olnud. Kuus imelist õhtut kauni Käsmu lahe kaldal.

2024. aasta programm:

11.06 Polyphon 50 / Consilium 45
12.06 Terminaator & Eeva Talsi
13.06 Laula Mu Laulu 2024 (laval Jalmar Vabarna, Stefan, Grete Paia, Siiri Sisask, Stig Rästa & Ines)
14.06 "Raudmeest meenutades", Gunnar Grapsi gala (Ollie, Gerli Padar, Kristjan Kasearu, ÜENSO & Jüri-Ruut Kangur)
15.06 Jäääär & Marek Sadam
16.06 Lenna & Dagö

Unustamatud ja meeleolukad õhtud 11.-16. juunini Käsmu kaptenikülas.

Piiratud arv soodushinnaga piletid müügil kuni 14. aprillini.

Kontsertsarja passid saadaval vaid 100'le kiiremale!
Osta pilet Kaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Pass PopulaarnePopulaarneKaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Pass - Käsmu
Osta pilet Kaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Polyphon 50 / Consilium 45 PopulaarnePopulaarneKaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Polyphon 50 / Consilium 45 Käsmu
Osta pilet Kaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Terminaator & Eeva Talsi PopulaarnePopulaarneKaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Terminaator & Eeva Talsi Käsmu
Osta pilet Kaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Laula Mu Laulu 2024 PopulaarnePopulaarneKaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Laula Mu Laulu 2024 Käsmu
Osta pilet Kaunid Kontserdid Käsmus 2024 - GGGala Raudmeest meenutades PopulaarnePopulaarneKaunid Kontserdid Käsmus 2024 - GGGala Raudmeest meenutades Käsmu
Osta pilet Kaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Jäääär & Marek Sadam PopulaarnePopulaarneKaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Jäääär & Marek Sadam Käsmu
Osta pilet Kaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Lenna & Dagö PopulaarnePopulaarneKaunid Kontserdid Käsmus 2024 - Lenna & Dagö Käsmu
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti