logo
Ostukorv: 0
logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Uues formaadis pilet - TaskuSebra!

 


 
Juba üle tosina aasta internetipoe klientide elu mugavamaks teinud SebraPilet on saanud endale väikese venna - TaskuSebra!
 
Oleme teinud piletite kaasaskandmise veelgi lihtsamaks - tõime turule uues formaadis pileti TaskuSebra, mida saab kasutada samamoodi nagu lennupileteid nutiseadmetes. Vajalik on vaid rakendus, mis TaskuSebra formaati avab. Apple'i nutiseadmetes on vajalik rakendus 'Wallet' automaatselt kaasas, Androidi seadmete kasutajatele soovitame rakendust 'Pass2U'. TaskuSebra saadetakse internetipoe kliendile koos SebraPiletiga.
 
Tänu TaskuSebrale muutub piletite leidmine ja avamine lihtsamaks ja kiiremaks. TaskuSebra võimaldab hõlpsalt jagada pileteid oma sõprade ja pereliikmetega ja ühtlasi saadetakse paar tundi enne üritust meeldetuletus, et üritus on õige pea algamas.
 
Samuti on TaskuSebrat kergem kontrollida, sest nutiseadmete rakendused muudavad automaatselt nutiseadme ekraani heledust ja Piletilevi skännerid ning kontrollirakendus kontrollivad TaskuSebrat probleemideta. Seega on TaskuSebra kasutamiseks vaja ainult laetud akut!