logo
Ostukorv: 0
logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Piletilevi seminar toimub 17. mail Tallinnas

Piletilevi seminar toimub 17. mail Tallinnas

Loo lisaväärtust ja tekita oma sündmuse juurde uusi tuluallikaid! Piletilevi seminar annab kuhjaga alternatiivseid mõtteid ja pakub reaalseid tööriistu edukama piletimüügi teostamiseks. Millised on uuemad trendid piletimüügiturul ning millega arvestada müügiplaanide koostamisel? Mida on 20-aastasel Piletilevil pakkuda kiirelt muutuvas maailmas? Ettekannetega esinevad meelelahutusvaldkonnaga seotud kogenud praktikud Eestist ja Soomest.
 
Piletilevi seminar toimub 17. mail 2017 Vaba Lava teatrimajas.
Sündmus on eesti ja inglise keeles. Ettekandeid ei tõlgita.
 
 
ESINEJAD
 
Harri Kaasinen (eng)
Kuidas rikastada kliendikogemust ja leida turult rohkem raha?
Harri Kaasinen on käinud läbi 30-aastase tee korraldajast Soome suurimate piletimüügiettevõtete tippjuhiks (Lippupalvelu (ticketmaster.fi) ja Lippu.fi (CTS Eventim)). Harri teeneteks Soomes on esimese internetipõhise piletimüügisüsteemi välja töötamine ja PDF- ja mobiilpiletite rakenduste kasutusele võtmine.
Seminaril räägib Harri enda poolt loodud unikaalsest event revenue management kontseptsioonist ning jagab oma kogemusi, kuidas luua jätkusuutlikku kliendikogemust ja tekitada uusi tuluallikaid.
 
 
Sille Lehtsaar / Advokaadibüroo Magnusson (est)
Kliendiandmete kogumine uute reeglite valguses
Hetkel kehtivad isikuandmete kaitse nõuded muutuvad, kliendiandmeid koguvatele ettevõtetele, alates 25. maist 2018 senisest tunduvalt karmimaks. See tähendab, et muuta tuleb oma isikuandmete haldamise ja töötlemise korda ning infosüsteeme, ning need uute reeglitega kooskõlla viia. Mida uued nõuded kaasa toovad ning millised saavad olema ettevõtja kohustused ja vastutus kliendi isikuandmete töötlemisel, räägib Advokaadibüroo Magnusson andmekaitsetiimi juht Sille Lehtsaar.
 
Advokaadibüroo Magnusson andmekaitsetiim pakub õigusabi kõigis privaatsus- ja isikuandmete kaitset puudutavates küsimustes. Seoses Euroopa isikuandmete kaitse määrusega, mis muutub kohustuslikuks alates 25. maist 2018, viib Magnussoni andmekaitsetiim isikuandmeid töötlevates ettevõtetes ning asutustes läbi isikuandmete kaitse auditeid. Audit viiakse läbi põhjaliku küsimustiku ning intervjuude baasil, mille tulemusena koostatakse esinevate puuduste kohta raport ning tegevuskava nende likvideerimiseks.  
Advokaadibüroo Magnusson on esindatud terves Läänemere regioonis, Lähis-Idas ja Hiinas, omades rahvusvahelist kogemust erinevates õigusharudes. Advokaadibüroo Magnusson nõustab AS’I Piletilevi äri- ja lepinguõiguse, riigihankeõiguse ja isikuandmete kaitse küsimustes.
 
 
Eva Luigas (est)
Kuidas võtta piletmüügi firmalt maksimum?
Eva Luigas on aastast 1983, kui alustas tööd Nukuteatris, vastutanud erinevates kultuuriorganisatsioonides piletimüügi korraldamise eest. Lisaks Nukuteatrile on ta piletimüügi alaste väljakutsetega olnud seotud Eesti Draamateatris, Õllesummeril, Birgitta Festivalil ja Pimedate Ööde Filmifestivalil. Eva on pileteid müünud nii käsitsi piletiraamatutest kui ka läbi erinevate müügiprogrammide, mis on olnud kasutusel Piletimaailmas, TicketPros ja Piletilevis. Seminaril avaldab ta, mis on oluline piletimüügi protsessis ning toob välja oma suurimad võidud.
 
 
Mattias Oja / Mediahouse OÜ
Mis tuuled puhuvad digiturunduses?
Mattias Oja on Eesti juhtiva meediaagentuuri Mediahouse digi- ja sotsiaalmeedia spetsialist. Varasemalt Piletilevi reklaamispetsialistina töötanud Mattiase fookusest ei ole kultuuri- ja meelelahutusvaldkonna turundus kuskile kadunud ning ta tegeleb igapäevaselt ka sündmuste digiturunduse ja selle efektiivsuse analüüsiga.
Milline on hea müügikanal? Milline kanal on kõige kuluefektiivsem? Mis on digiturunduse tulevikutrendid? Mattias räägib andmetel põhinevast veebireklaami juhtimisest ja avaldab mõned reaalselt kasulikud nipid uutes reklaamikanalites edu saavutamiseks.
 
 
 
AJAKAVA
 
9.30-10.00 Registreerumine ja hommikukohv
10.00 Piletilevi 20, Baltic Ticket Holdings 10, Jaanus Beilmann / Piletilevi AS ja Baltic Ticket Holdings AS juhataja
10.30 Kliendiandmete kogumine uute reeglite valguses - Sille Lehtsaar / Advokaadibüroo Magnusson
11:15 Mis tuuled puhuvad digiturunduses? - Mattias Oja / Mediahouse OÜ
11:30 Kuidas võtta piletmüügi firmalt maksimum? - Eva Luigas
 
12.00-13.00 Lõuna Piletilevi poolt
 
13.00 Kuidas rikastada kliendikogemust ja leida turult rohkem raha? – Harri Kaasinen
14.15 Arenev Piletilevi: uuenev aruandlus, analüütika, lisatasud, lisatooted, festivaliraha
15.00 Seminari kokkuvõte – küsimuste vastuste voor