logo
Ostukorv: 0
logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Piletilevi SebraPilet on 10. aastane! Selle ajaga on müüdud 2,3 miljonit elektroonilist piletit

Piletilevi SebraPilet on 10. aastane! Selle ajaga on müüdud 2,3 miljonit elektroonilist piletit

10 aastat tagasi, 2005. aasta veebruaris, andis Piletilevi klientidele võimaluse osta ja kasutada PDF-formaadis SebraPiletit. Sellest ajast saati on Piletilevi kaudu ostetud 2,3 miljonit elektroonilist piletit.
 

Toona oli interneti kaudu piletite ostu osakaal kogu Piletilevi müügimahust 15%. 2015. aastaks ostetakse Piletilevist arvuti, tahvli või nutitelefoni vahendusel juba 62% kõigist eelmüügist ja ustel müüdavatest piletitest.

2014. aastal müüdi Piletilevi kaudu Eestis kokku 1,16 miljonit piletit, millest 643 394 piletit olid elektroonilised. SebraPilet on MUGAV - Prindi pilet ise välja KODUS, TÖÖ JUURES VÕI NÄITA MOBIILIS! Takistuseks pole seegi, kui sul parasjagu printerit käepärast pole – SebraPilet saadetakse Sinu e-posti aadressile ning sobiva aja ja koha selle trükkimiseks saad ise valida!
 


 

iPhone'i ning Android telefoni kasutajatele on loodud ka mugav Piletilevi mobiiliäpp, mida kasutati 2014. aastal piletite esitamiseks sündmustele sissepääsuks üle 60 000 korra.Pilet telefonis – ilma internetiühenduseta (Off-line)

- Lae oma iPhone'i või Android telefoni Piletilevi mobiilirakendus. 
Ava mobiilibrauseris: piletilevi.ee/nutipilet

 

- Teosta Piletilevi.ee keskkonnast piletiostud oma ühe konkreetse kasutajakontoga ning kõik internetist ostetud piletid laekuvad sinu telefoni Piletilevi rakendusse.

 

- Piletilevi rakendusse laetud pileteid saad kasutada sündmuste sissepääsudes ka siis kui telefonil andmeside ühendus puudub.Piletilevi APP on saadaval Apple (iOs) ja Android opsüsteemidele! Teiste opsüsteemide kasutajad saavad mugavaks piletiostuks kasutada m.piletilevi.ee keskkonda!
 

 

 


Piletilevi KINKEPILETIST sai E-KINKEPILET

Osta ja kasutada saavad kõik kliendid Piletilevi e-Kinkepiletit mugavalt nii müügipunktis, kui internetipoes. Lisaks saab Piletilevi e-Kinkepiletit osta teenustasuta! e-Kinkepileteid saab valida väärtuses 10, 15, 20, 30 ning 50 EUR ning kasutada saab seda tasumiseks KÕIGI, ENAM KUI 2000, Piletilevis müügis oleva elamuse eest!
 

Osta Piletilevi e-Kinkepilet!