logo
Ostukorv: 0
logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

NUTITELEFONISUVI on tulekul!

Tule kultuurihuvilisele veel sammuke lähemale.
Ole enda klientide mugavaks ja mõnusaks teenindamiseks valmis ning kasuta oma reklaamis ja kommunikatsioonides  Piletilevi antavat QR-koodi!

Nutiseadmetega internetis surfamine muudkui kasvab. Juba üle 20% (100 000 nutiseadmega külastust / kuus) kõigist Piletilevi.ee külastustest tehakse nutiseadmetega. Ja suvel kasvab nutiseadmetega Piletilevi.ee kasutajate osakaal hüppeliselt.
Piletilevi kaasaegsed veebilahendused võimaldavad ka piletite eest lihtsalt nutitelefoniga maksta, ning ka pilet telefoni saada. Lisaks tavapärastele pangalinkidele, saavad inimesed piletiostu lisada ka oma mobiiliarvele. Tee oma klientidele elu lihtsaks!
Piletilevi kodulehelt saad oma sündmuse QR-koodid alla laadida ja plakatile või mujale reklaamile panekuks oma kujundajale anda.
QR-koodi lingi saad koos ürituse müükimineku kinnitusmailiga, või ise oma ürituse urli taha vastava urli täienduse pannes. Ava oma sündmuse leht Piletilevi kodulehel ja lisa lehe aadressi lõppu '?promoter-qr' ning vajutada 'Enter'.

Näide:
Link enne:
http://new.piletilevi.ee/est/piletid/kinkekaardid/piletilevi_kinkepilet/piletilevi-kinkepilet-117774/
Link pärast '?promoter-qr' lisamist: http://new.piletilevi.ee/est/piletid/kinkekaardid/piletilevi_kinkepilet/piletilevi-kinkepilet-117774/?promoter-qr