logo
Ostukorv: 0
logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ESMAKORDSELT - suvekuum statistika!

Piletilevi kuumimad reklaamipinnad on välja müüdud kuni augusti lõpuni - küsi Piletilevist sobivale sihtgrupile suunatud GoogleAds ja Facebooki kampaaniaid!
Piletilevi.ee on kultuuri- ja meelelahutusürituste infootsijate tuiksoon. Tervelt 9 miljonit külastajat aastas (keskmiselt 24 000 külastust päevas) uurivad ja puurivad, kuhu minna ja mida teha. Similarweb.com-ist leitava ja kõigile kättesaadava statistika kohaselt on Piletilevi.ee ja suurima konkurendi igakuise külastuste mahu vahe 11kordne. Haara võimalusest kinni ja suuna oma sündmuse info soovitud sihtgrupini Piletilevi abiga!
Telli Piletilevi kaudu GoogleAD suunatud reklaamikampaania ja sinu reklaam jõuab teistes kanalites inimesteni, kes on praegusel ajal aktiivselt külastanud Piletilevi.ee veebilehte - ehk otsivad võimalusi oma meelt lahutada.
Vaata Piletilevi müügipunktidest tehtud ostude osakaalu 2016. ja 2017. aastal kuude kaupa!
Sõltuvalt hooajast on oluline arvestada inimeste erinevaid ostuharjumusi ja olla klientidele mugavalt kättesaadav igal pool!
Müügipunktidest sooritatud ostude juuli ja detsembri osakaalud suurenevad keskmise 28% osakaaluga võrreldes võrreldes vastavalt 40% ja 72%.Keskmine maikuus müüdud pileti hind on aastaga kasvanud 13%!

Tänavu maikuus Piletilevis müüdud keskmise pileti hind oli 22,66€, mis on mullusega võrreldes 13% suurem. NB! 2017. aasta Noorte Laulu- ja Tantsupeo mõju välja arvestatud.

Mobiilsete seadmete kasutus piletiostuks ja piletina kasvab järjekindlalt!
21% kõigist piletiostudest teostati möödunud kuul nutitelefonides, 2017ndal aastal oli see näitaja 15%. Internetikülastuste arv mobiilsetest seadmetest on kasvanud 30%, mobiiliga tehtud piletiostude arv aga 40%.
NB! Tavahooajal on nutiseadmetega Piletilevi.ee kasutus 54%. Juunis, juulis ja augustis võib sel suvel tõusta osakaal 65%, mis tähendab ainuüksi piletilevi.ee lehel ca 20 000 nutiseadmekülastust keskmiselt päevas.Piletilevis müügisolevate ürituste arv suvekuudeks on ca 10% kõrgem

1. juuni seisuga on Piletilevi müügisüsteemis saadaval üle 3000 ürituse, mis toimuvad vahemikus 01.06 – 31.08.201.! Seega on Piletilevis müügis 10% rohkem üritusi kui 2017. aastal samal ajal!

Aktiivset kultuurisuve!