logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Piletilevi toetab

Eesti suurima kultuurisündmuste piletite edasimüüjana tunneme vastutust ühiskonna arengu ees.

Soovime anda oma panuse Eesti kultuuri edendamisesse, olla strateegilistele heategevusorganisatsioonidele heaks partneriks ning luua noortele eneseteostuse võimalusi spordi vallas. Selleks oleme valinud pikaajalised koostööpartnerid, kelle tegemiste toetamisega soovime ühiskonnas positiivset mõju suurendada.

Anname hoogu tublidele Eesti sportlastele


Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni eesmärk on edendada nii talvist kui ka suvist laskesuusatamist Eestis ning esindada Eestit Rahvusvahelises Laskesuusatamise Liidus (IBU).US Tenniseakadeemia peamine väljund on laste tennisekool, mille eesmärk on pakkuda kõigile tennisekooli õpilastele võimalus saada võistluskogemust.

Toetame ühiskonnas olulisi heategevusorganisatsioone


SOS lasteküla
Toetame vanemliku hooleta lapsi, et anda tulevikuks kaasa õiged väärtushinnangud.Carolin Illenzeeri Fond
Sihtasutus Carolin Illenzeeri Fondi eesmärgiks on raha ja mitterahaliste vahendite kogumine teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste laste toetamiseks.

Põlvamaa Lasterikaste Perede Ühing

Ühingu eesmärgiks on liikmete omaalgatusele ja vabatahtlikule tegevusele tuginedes edendada tööd suurte peredega, kaitsta suurte perede huve ja tugevdada perekonda.

Vaata lisaks...
 

 

Edendame jätkusuutlikku kultuurikeskkonda, kus meie rõhuasetus lasub noorte arengul
 

PLMF - Pille Lille Muusikute Fond

7. veebruaril 2003. aastal loodud fond, eesmärgiga toetada igakülgselt andekaid muusikuid nende professionaalsete oskuste edasiarendamisel. PLMF initsiatiivil on 2011. aastal loodud Pillifond, eesmärgiga toetada Eesti interpreete kvaliteetsete instrumentide soetamisel.

Vaata lisaks...

 
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti