logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Meie kontaktandmed

Piletilevi infotelefon:

Telefon: +372 6248 032 (E-R 09:00-21:00, L ja P 10:00-21:00)

Piletilevi kontor

AS Piletilevi Group
Äriregistri kood 10568581
KMKR nr. EE100562668

Telliskivi 60A, hoone C1, Vaba lava maja, Tallinn 10412

E-mail: info@piletilevi.ee
Telefon: +372 6248 032
Lahtiolekuajad
E-R 9:00 - 17:00

Piletilevi müügipunkt Solaris Keskuses

Estonia pst. 9, Tallinn

Email: solaris@piletilevi.ee
Tel. +372 6240 084
Lahtiolekuajad
E-L 10:00 - 21:00
P    10:00 - 19:00

Piletilevi müügipunkt Tartu Kaubamajas

Riia 1, 51004, Tartu

Email: tartukaubamaja@piletilevi.ee
Tel. +372 6659 919
Lahtiolekuajad
E-L 10:00 - 21:00
P    10:00 - 19:00

Arvega tasumine

Kui soovite arvet ettevõtte nimele, siis saatke palun enda soov e-posti aadressil info@piletilevi.ee ja me võtame teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul.
 

Meie inimesed

ÜRITUSTE TEHNILINE TUGI

tehnika@piletilevi.ee  

KLIENDITEENINDUS

info@piletilevi.ee
Tel. +372 6248 032

MÜÜGIOSAKOND

Müügijuht 
Hanna Jõgis       
hanna@piletilevi.ee

Tel. +372 6659 537

Projektijuht
Kert Ritso            
kert@piletilevi.ee

Tel. +372 6659 531

Projektijuht 
Maria Bohan     
maria@piletilevi.ee

Tel. +372 6653 059

Projektijuht 
Elena Orro
elena@piletilevi.ee
+372 6659 530

Müügidirektor 
Rivo Põldoja       
rivo@piletilevi.ee

TURUNDUSOSAKOND

Turundusjuht
Merilyn Räbbin
merilyn@piletilevi.ee 

ÜRITUSTE HALDUSOSAKOND

Peaadministraator
Ulla Tõniste
admin@piletilevi.ee

FINANTSOSAKOND

CFO 
Triin Kalmu
triin@piletilevi.ee

Grupi pearaamatupidaja
Riina Oja
riina@piletilevi.ee

Pearaamatupidaja
Marit Malm
rp@piletilevi.ee 

Tel. +372 6651 066

CEO 

Sven Nuutmann
sven@piletilevi.ee

COO 

Jaanus Beilmann              
jaanus@piletilevi.ee

ÄRIARENDUSOSAKOND

CBDO 
Andreas Kirss
andreas@piletilevi.ee

ARENDUSOSAKOND

CTO 
Oleg Jurtšenko
oleg@piletilevi.ee

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti