logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Piletilevi Kinkepilet

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele suurepäraseid kultuurielamusi ning meeldejäävaid emotsioone. Teeme koos elust elamuse!

Piletilevi Kinkepilet on parim kingitus

Sobides kingituseks igaks tähtpäevaks või sündmuseks ja kõigile, sõltumata vanusest või huvidest.

Kinkepileti saab ringi vahetada ükskõik milliste meelepäraste Piletilevis müügil olevate ürituste piletite vastu. Meilt leiab kõige laiema valiku sündmusi muusika- ja teatrinautlejatele, spordihuvilistele, festivalisõpradele ja filmigurmaanidele.

Kinkepileti aegumise meeldetuletus

Seadista meeldetuletus oma kinkepiletile, et see ei läheks raisku! Selleks sisesta allpool olevatesse lahtritesse Kinkepileti kood ja meeldetuletuse saaja e-posti aadress. Meeldetuletus saadetakse sisestatud e-posti aadressile 30 päeva enne Kinkepileti aegumist.

Pane tähele, meeldetuletuse saaja e-posti aadressi on võimalik hiljem muuta. Kui Kinkepileti aegumiseni on jäänud vähem kui 30 päeva, siis pole enam võimalik Kinkepileti meeldetuletuse andmeid muuta.

Piletilevi Kinkepilet – ideaalne ärikingitus

Pea töötajaid või partnereid meeles Piletilevi Kinkepiletiga.

Piletilevi kinkepilet on universaalne kingitus, millega on võimalik soetada elamuslikke kinkekaarte ning pileteid väga erinevatele teatri, muusika-, spordi- ja kultuuriüritustele. Kinkepiletid on pakitud ilusasse ümbrisesse.

Kujunda Kinkepilet oma ettevõtte järgi

Firmapoolsele kingitusele saad soovi korral lisada erilise kujunduse - oma ettevõtte logod ja personaalsed soovid.

Piletilevi Kinkepileteid saab osta 200-st müügipunktist üle Eesti ja Piletilevi internetipoest. Nii müügipunktist kui internetist ostetud Kinkepileteid saab kasutada meelepärase sündmuse piletiostuks müügipunktides ja Piletilevi internetipoes.

Kinkepiletite väärtus on 10, 15, 20, 30, 50 ning 100 EUR. Piletilevi Kinkepiletit saab kasutada Piletilevis müüdavate piletite eest tasumisel 1 aasta alates ostuhetkest.

Ilusas ümbrises Kinkepileti saad saata kingisaajale üllatuseks ka Omniva postiteenusega.


Hea teada

* kui Kinkepileti(te) väärtus on väiksem, kui ostu summa, siis tuleb tasuda puuduolev summa.

* kui Kinkepileti(te) väärtus on võrdne ostu summaga, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks.

* kui Kinkepileti(te) väärtus on suurem ostu summast, siis realiseerimata jäänud osa ei kuulu rahas tagastamisele.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti