Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

""Tribuut. Ray Charles ja Stevie Wonder."" Concertgebouw džässorkester (Holland), Madeline Bell (vokaal, USA)

R 13.3.2020 19:00 - L 14.3.2020 23:59
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Ära jäävate kontsertide piletid ostetakse tagasi kuni 17. aprillini.

Piletilevist ostetud e-piletite tasu tagastatakse automaatselt, Piletilevi müügipunktidest ostetud piletid saab tagastada kõikidesse Piletilevi müügipunktidesse, välja arvatud Circle-K teenindusjaamades ja Viru Keskuses.

Eesti Kontserdi kontserdimajade kassad teostavad piletite tagasiostu sularaha eest vastavalt oma lahtiolekuaegadele. Tartu Vanemuise, Pärnu ja Jõhvi kontserdimajade kassad on avatud tavapärastel aegadel, Estonia kontserdisaali kassa avatakse 1. aprillil.

Eesti Kontsert vabandab ebamugavuste pärast ja loodab publiku mõistvale suhtumisele.

 

R 13. märts kell 19 Vanemuise kontserdimaja

L 14. märts Estonia kontserdisaal

 „Tribuut. Ray Charles ja Stevie Wonder“

Madeline Bell (vokaal, USA)

Concertgebouw džässorkester (Amsterdam)

 

Suure džässorkestri vapustav ansamblitunnetus ja puhkpillide laitmatu kõla. Afro-ameerika päritolu soul-lauljatar Madeline Bell on džässi grand old lady, kes valitseb lava oma iseloomuliku vokaali ja kõikevõitva huumoriga. Lauljanna on koos laval esinenud nii Ray Charlesi kui ka Stevie Wonderiga - tal on, mida laulda ja laulude vahel rääkida. 

Artiste aitab võõrustada restoran Maikrahv

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Tagasiost ""Tribuut. Ray Charles ja Stevie Wonder"". Concertgebouw džässorkester (Holland), Madeline Bell (vokaal, USA) TagasiostTagasiost""Tribuut. Ray Charles ja Stevie Wonder"". Concertgebouw džässorkester (Holland), Madeline Bell (vokaal, USA) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost ""Tribuut. Ray Charles ja Stevie Wonder"". Concertgebouw džässorkester (Holland), Madeline Bell (vokaal, USA) TagasiostTagasiost""Tribuut. Ray Charles ja Stevie Wonder"". Concertgebouw džässorkester (Holland), Madeline Bell (vokaal, USA) Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti