Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

''Võimalik kohtumine''/ ''Возможная встреча''

R 20.9.2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
12.50 - 36.50
Tuntud vene teatri- ja filminäitlejad Larissa Udovitšenko ja Sergei Kolesnikov esitavad vaatajatele näidendit „Võimalik kohtumine“.

Larissa Udovitšenko on teeneline teatri- ja filminäitleja, kes sai rahva lemmikuks pärast Stanislav Govoruhhini kultusfilmi „Kohtumispaika ei tohi muuta“ ekraniseeringut. Näitlejanna filmograafia on tohutu - ta on mänginud enam kui 130. filmis ja seriaalis.

Sergei Kolesnikov on Venemaa teeneline näitleja, mänginud enam kui 30. filmis ja seriaalis, töötanud Gorki nim. Moskva Akadeemilises Kunstiteatris ja Tšehhovi nim. Moskva Kunstiteatris, ta on teleprogrammi „Fazenda“ saatejuht, laulude autor ning annab pidevalt soolokontserte. Tema heliteoseid võib kuulda teatrilavastustes ja filmides.

Vaevalt, et leidub inimest, kes ei ole näinud ühtegi Larissa Udovitšenko või Sergei Kolesanikovi osalusega filmi. Juba 13 aastat on need näitlejad koos mänginud nii filmides kui lavastustes. Selle sõpruse tulemusena sündis projekt „Võimalik kohtumine“, kus nad esinevad mitte ainult kui näitlejad, vaid ka kui lavastajad. Lavastuse uus formaat võimaldab vaatajal avastada lemmiknäitlejate ande erinevaid tahke. Sellest saab eri žanrite segunemine alates teatrist, kus vaataja näeb suurt katkendit nende ühisest lavastusest, estraadini, kus Sergei Kolesnikov esitab nii oma kui teiste autorite kuulsaid laule. Samuti alates poeetilistest etteastetest Lugovoi ja Pasternaki luuletustega Larissa Udovitšenko esituses, filmivisanditeni, mis annavad vaatajatele võimaluse meenutada meie näitlejate kõiki rolle ja annavad aimu sellest, kui lai ning mitmetahuline on näitleja elukutse.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
''Võimalik kohtumine''/ ''Возможная встреча'' R 20.9.2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 12.50 - 36.50
Hinnainfo
Kampaania! Kõik piletid 20% soodsamad (hinnad süsteemis on juba soodustusega).
 
Hinnad vahemikus 25 € kuni 45 € (sõltuvalt istekohast)
 
Soovitatav vanus 12+

Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügilolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.

Ürituse kestus on 2 tundi
Pildistamine/filmimine on keelatud

I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!
II rõdu kohad 5-12 ja 53-60 on piiratud nähtavusega.


Üritus toimub vene keeles
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
PARTER.LV SIA
Brīvības gatvē 214M2-103 Riia LV-1039 Riia
info@parter.lv
reg.nr: 60629269
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Tema donjuanlik nimekiri / Его донжуанский список Tema donjuanlik nimekiri / Его донжуанский список Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Eesti 15.50 - 45.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ''Saatja''/ ''Аккомпаниатор'' ''Saatja''/ ''Аккомпаниатор'' Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Eesti 20.50 - 50.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Päikese liin / Солнечная линия UusUusPäikese liin / Солнечная линия Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 26.40 - 91.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!