Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MOBIILSED DEFINITSIOONID / Tartu Uus Teater

T 16.4.2019 19:00 - L 20.4.2019 23:59
15.50 - 19.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Initsiatiiv
KADRI NOORMETS

Koostöös
IVO REINOK, ANDRES LÕO, AARE PILV,
KARL MARKEN, TANEL RUSS,
MARIE KLIIMAN, JANA SOLOM

Rääkides õigekeelsussõnaraamatute suhtelisusest ning osutades meie kaasajas esinevate sõnade, mõistete, nähtuste isedefineerimise olulisusele – definitsioon kui alati mitmus ja mitte õige-vale vastuse mustrisse kuuluv aines, defineerimine kui omavastutus.
See lugu puudutab komplekte, milleni oleme jõudnud me ise, komplekte, mida võime vaid aimata, komplekte, mida serveerivad süsteemid ning komplekte, millest neil aimugi pole. Lugu on armastusväärne ning võib olla avatud ka etendusevälisel ajal, millalgi päeval.

Käesolev lavastus algas 2016. aasta sügisel, mil esietendus kadrinoormetsa “tõotatud maa”, mille kavalehe pealkiri oli “mobiilsed definitsioonid”. Kavalehe tekst avaldati mõne kuu pärast ka ajakirja TeMuKi avaveerus. Tekst andis proovide käigus üles kerkinud sõnadele ja üldtuntud mõistetele omapoolsed seletused - mobiilsed definitsioonid. Lavastusprotsess jätkus sama aasta hilissügisel, kui Tartmusis avanesid kadrinoormetsa “hüljatud arhitektuuri momendid”. Sel hetkel tulid mängu ruumi neljas seinas paiknevad erinevad diivanid. Järgmine samm oli 2017. aasta sügisel, mil kadrinoormetsa “maandatud tõotuse” meeskonnaga liitusid Ivo ja Andres. See tähendas põlvist nõrgaks võtvat huumorit, mis kunagi ei hüüa tulles ning jääb alati kulisside taha, meie vaimule toiduks.

Esietendus
12. aprill 2019

Sündmuse koduleht: https://www.uusteater.ee/lavastused/mobiilsed-definitsioonid

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti