Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes''

K 15.4.2020 19:00 - K 30.9.2020 21:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
 Seoses Eriolukorra pikendamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'', mis pidi toimuma 7.05.
Ürituse algsed kuupäevad olid 18.03 ja 15.04, mis tõsteti kokku üheks kuupäevaks 7.05 peale, mis nüüd lükkub edasi 30.09 peale.
Sündmuse uus kuupäev on 30.09 kell 19:00.
Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.   
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. Kui korraldaja on taganud piletite tagasiostuks piisavad vahendid, kanname me raha pileti ostnud kliendi kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, kui ürituse kodulehel on lause „tagasiost on avatud“, pileteid ei saa tagastada Circe-K teenindusjaamades ja Viru Keskuse müügipunktis.
 
 
Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' uues Chicago 1933-s.
 
Kõik suhted on erinevad, kuid samas on neis kõigis midagi tuttavat ning äratundmisrõõm on tuttav rõõm… või siis ei ole.
 
Vestlusõhtul “Suhtes” räägivad Jesper Parve ja Kirsti Timmer oma elust ja uskumustest. Oma raadiosaate telgitagustest ja sellest, kuidas kaks nii erinevat inimest suudavad üleüldse koostööd teha. Lisaks ka suhetest raha, maagia, töö ja vastassugupoolega. Kohtumisõhtule oodatakse nii mehi kui naisi, naermist ja punastamist jagub kõigile. Ootame ka suurt kuulajate osavõttu, sest kõik küsimused on lubatud ja kõik arvamused on omamoodi arvamused.
 
Kohtumisõhtul Chicago 1933-s on kõikidel külalistel lisaks meeleolukale kuulamisele võimalus tellida endale meelepäraseid sööke ja jooke baar-restorani menüüst. Kohtumisõhtule on külalised oodatud juba kella 18:00st, et tagada sujuv teenindus. Õhkkond on vaba ja vahetu, mis teeb kohtumisõhtust mõnusa elamuse.
 
Laudu broneerime ainult meili teel info@chicago. Laua broneerimiseks tuleb saata Piletilevist ostetud piletite numbrid.

 

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Sündmus on peatatud Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' (uus kuupäev 30.09) PeatatudPeatatudKirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' (uus kuupäev 30.09) Klubi Chicago 1933, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' (18.03 ja 15.04 ja edasilükatud 07.05 asendus ) Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' (18.03 ja 15.04 ja edasilükatud 07.05 asendus ) Klubi Chicago 1933, Tallinn, Eesti 20.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti