Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

John Murrell ''Sarah Bernhardti viimane suvi''

K 31.7.2019 19:00 - N 8.8.2019 21:15
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
 
Kahjuks jääb ära „Sarah Bernhardt'i viimane suvi“ etendus.
 
Piletid ostetakse tagasi kuni 10. juulini (k.a.) või vahetatakse etenduse "Lootuskiir pimeduses" vastu (kohtade olemasolul): https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/tragikomoodia/lootuskiir-pimeduses-64453/
Vahetamise korral kehtivad samad hinnad, mis "Sarah Bernhardt'i viimane suvi" etenduse puhul.
Müügipunktist ostetud pileti vahetamise soovi korral palun kirjutada tagasiost@piletilevi.ee.
 
PDF-pileti omanikel palume enda soovist teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number.
Tavapileti omanikud saavad enda pileti vahetada või tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, välja arvatud Circle-K teenindusjaamades.
 
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

 

 

John Murrell “Sarah Bernhardt’i viimane suvi”

Lavastaja: Vilja Nyholm-Palm („Grace ja Glorie“, “Head ööd, ema”, “Gertrude Stein saatjaga” jt.)

Kunstnik: Ann Lumiste

Tõlkija: Joel Sang

Osades:

Kersti Kreismann (Eesti Draamateater)

Meelis Rämmeld (Teater “Endla”)

„John Murrell’i näidendi üks olulisemaid aspekte on tutvustada meile naist, kellest sai rahvusvaheline megastaar ammu enne tänapäevast massimeediat“.

                                                                                    Variety, 2002

 

„Sarah Bernhardt oli naine, kes lõi ja kaotas varandusi, ja ta tegi seda kõike ise! Ta oli naine, kes otsustas ise oma saatuse üle ajal, mil naised ei otsustanud eriti midagi.“

                                                                                    Mary Job

 

„Keegi ei ole kunagi omandanud ekstsentrilisemat esinemiskunsti kui Sarah Bernhardt. Ta oli oma ajastu kuulsaim näitleja, kellele meeldis aksessuaarina kasutada surnud nahkhiirt. Ta ei läinud kunagi tuurile ilma oma kirstuta, mida ta kasutas magamiseks ja ühel konkreetsel ringreisil saatis teda alligaator (Ali-Gaga), kes küll kahjuks suri, kuna teda joodeti pidevalt piima ja šampanjaga. Sarah Bernhardt’i esinemised olid legendaarsed, tema afäärid kirglikud, ja neid ületas ainult tema võime mõlemat kullaks konverteerida (talle tasuti alati ainult kullas!).

                                                                                    The Guardian, 2010

 

On 1922. aasta suvi.

Maailmakuulsuse saavutanud prantsuse näitlejanna, jumalik Sarah Bernhardt veedab suve koos poja pere ja ustava sekretäri Georges Pitou’ga, et kirjutada oma memuaaride teine osa. Selleks tuleb meenutada, sorida ajusoppides ja sündmusi uuesti läbi elada. Mälu värskendamiseks ja möödaniku elustamiseks proovib ta Pitou abiga taaslavastada ja -avastada kaugeid aegu, vestlusi ja inimesi oma väga värvikalt eluteelt. Tema meenutused on naljakad, vihased, rõõmsad ja kurvad, kuid nad aitavad toime tulla kaduvusega, sest isegi päike kustub kord, mis siis et “biljoni-triljoni aasta pärast!”

 

“Me peaksime võimalikult vähe vihkama, sest see on liiga väsitav, jääma paljuski ükskõikseks, andestama tihti ja mitte kunagi unustama.”

Sarah Bernhardt

Etendused toimuvad Rehe küünis (Üksnurme küla, Saku vald):

  • juulis: 31.07
  • augustis: 01.08; 04.08; 05.08; 06.08; 08.08; 11.08; 12.08

Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

 

 

 

 

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Tagasiost John Murrell ''Sarah Bernhardti viimane suvi'' TagasiostTagasiostJohn Murrell ''Sarah Bernhardti viimane suvi'' Rehe küün, Üksnurme küla, Saku vald, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost John Murrell ''Sarah Bernhardti viimane suvi'' TagasiostTagasiostJohn Murrell ''Sarah Bernhardti viimane suvi'' Rehe küün, Üksnurme küla, Saku vald, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti