logo
Ostukorv: 0
logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Truck Show 2022

R 5.8.2022 10:00 - L 6.8.2022 23:00
12.90 - 23.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea külastaja!
 
Seoses ülemaailmse olukorraga on Tallinn Truck Show edasi lükatud 2022. aastasse. Järgmise aasta üritus on kahepäevane festival! UUED KUUPÄEVAD 5.-6. AUGUST 2022.
 
Kõik juba ostetud piletid kehtivad ka 2022. aastal ja mõlemal kuupäeval! Juhul kui teile uued kuupäevad ei sobi, palume kirjutada e-mail tagasiost@piletilevi.ee
 
Piletid ostetakse tagasi kuni 31. maini 2021.  Peale 1.06.2021 piletite tagasisostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 2022. aastal.
 
Tallinn Truck Show toetamiseks oleme avanud e-poe, kust leiate eelnevate aastate T-särgid, dressipluusid ja muud meened: www.truckshow.ee/e-pood  
 
Täname südamest kõiki Tallinn Truck Show sõpru ja toetajaid mõistva suhtumise eest.
 
 
 
Tallinn Truck Show tuleb lauluväljakule seni suurima rekkanäitusega
 
5 - 6. augustil 2022 toimuv Truck Show toob Tallinna Lauluväljakule rekordarvu maalitud ja tuunitud raskeveokeid. Nõusoleku näitust külastada on andnud juba üle saja rekka üle terve Euroopa. Showpäeva muusikaline peaesineja on Motörheadi kitarrilegend Phil Campbell.
 
32 aastat Motörheadi esikitarristina maailmalavasid vallutanud Campbell esineb bändiga Phil Campbell and the Bastard Sons. Artist esitab peale nende enda lugude ka Motörheadi kuulsamaid hitte.
 
Campbell oli Motörheadi kitarrist aastast 1984. Bänd lõpetas tegevuse 2015. aastal, peale mida esineb ta koos oma kolme poja ja vokalist Neil Starriga. Lisaks astuvad Truck Showl üles Anne Veski, Terminaator, Põhja-Tallinn ja Ziggy Wild. 
 
Tallinna Lauluväljakul kuuendat korda toimuv Truck Show toob üheks päevaks aastas kokku rekkaveokite paraadi, millel osalevad oma autodega automaalingu- ja tuuningu fännid. Ühe rekka tuunimine ja täiustamine võtab lisaks suurtele rahalistele kulutustele ka palju aega ja energiat. Enamus on unistuste autosse ehitanud sisse kadestamisväärse ja originaalsete ideedega mugava eluaseme. 
 
Lisaks suurele rekkashowle ja kontsertidele esineb üritusel üks maailma tuntuim trikimootorrattur Arūnas Gibieža (LT), trial bike ’i staar Joachim Hindren (FIN), slackline ’i maailmameister Jaan Roose (EST) ja FMX ’i tipp Sebastian Westberg (FIN). Lisaks saab näha adrenaliinirohket drifti- ja veokaralli show ’d ning ekstreemset puurimootorratturite show’ d (Cageriders, FIN).
 
Ürituse eesmärk on rasketranspordiala tuntuse suurendamine ja selle harrastuse levitamine kogu Baltikumis. Osa võtavad paljud transpordifirmad ja rasketehnikaga seotud ettevõtted. Külalistel on võimalus tutvuda mitmete turuliidrite tootevaliku ja teenustega. 
 
Ürituse peakorraldaja on puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud firma Forest Steel OÜ.
 
Vaata möödunud aasta Tallinn Truck Show aftermovie't: https://youtu.be/w9z6DCUxnds

 

Vaata lähemalt Facebooki ürituse lehelt: https://www.facebook.com/events/2433108290254285/

Sündmuse koduleht: http://www.truckshow.ee

Festivali sündmused