logo
Ostukorv: 0
logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

BACCARA (10.12.20 asendus)

R 21.1.2022 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Kallis kontserdi külastaja!
 
Kahjuks peame tühistama 21. jaanuaril 2022.a Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud BACCARA kontserdi seoses lauljatari María Mendiola surmaga.
 
Korraldaja pakub teile ERIVÕIMALUST:
 
1)     PILETI VAHETUST (samas väärtuses, mis oli eelnevalt ostetud pilet) ükskõik millisele meie poolt korraldatava kontserdi pileti vastu ja LISAKS veel 1 TASUTA PILET (samas väärtuses, mis oli eelnevalt ostetud pilet) ükskõik millisele meie poolt korraldatavale kontserdile.
 
NB! Pakkumine kehtib neile, kes on nõus pileti vahetamisega.
Kui Te ei soovi pakutud võimalust kasutada, siis tagastame Teile pileti eest tasutud raha.
 
Pileti vahetamiseks/tasuta pileti saamiseks/raha tagasi saamiseks palun täitke alljärgnevad väljad ja saatke aadressile tagasiost@piletilevi.ee  hiljemalt 04.02.2022:
1.     Tühistatud sündmus:
2.     Ostja ees- ja perekonnanimi:
3.     Ostetud Pileti ID number:
4.     Soovin saada piletivahetust JAH või EI (kui jah, siis millisele üritusele ja mis kohale (kuid jätame endale võimaluse koha muutmiseks kui pileti väljastamise hetkeks on see koht juba hõivatud)):
5.     Soovin saada tasuta pileti JAH või EI (kui jah, siis millisele üritusele ja mis kohale (kuid jätame endale võimaluse koha muutmiseks kui pileti väljastamise hetkeks on see juba hõivatud)):
6.     Soovin tagastust JAH või EI:
1.     Kui JAH ning oled ostnud e-poest, siis kirjuta tellimuse number. Raha tagastame samale kontole, kust ost on sooritatud.
2.     Kui JAH ning oled ostnud müügipunktist, siis lisa
a.     Saaja ees- ja perekonnanimi:
b.     Panga nimi, aadress, SWIFT:
c.      Kontonumber (IBAN):
 
** Ostja poolt edastatud isiklikud andmed kasutatakse ainult pileti vahetamise/väljastamise ja raha tagastamise eesmärgil. Olles täitnud väljad ja edastades neid aadressile tagasiost@piletilevi.ee, nõustub ostja sellega, et tema isiklike andmeid töödeldakse käsitsi ülalpool  kirjeldatud eesmärgil**
 
Oleme väga tänulikud, kui otsustate toetada Eesti meelelahutusvaldkonda sellel keerulisel ajal ja valite pileti vahetamise võimalust. Me vabandame tekkinud ebamugavuste eest.
 
Lugupidamisega,
Korraldaja
DukeBox Promotions OÜ
 
 
Baccara kontsert toimub Tallinnas 10. detsembril 2020 Alexela Kontserdimajas, kus tulevad esitamisele kõik nende parimad hittlood, nagu „Cara Mia“, „Yes Sir, I Can Boogie“, „Sorry I’m a Lady“ ja teised. Tule ja naudi oma õhtut koos BACCARA-ga!
Baccara on Hispaaniast pärit kuulus popduo, kes oli oma populaarsuse tipul 1970- ja 80ndatel aastatel. Bänd loodi 1970ndate alguses, kui tuuril olles kohtusid kaks andekat tüdrukut – Mayte Mateus ja María Mendiola. Tulevastel lauljatel tekkis mõte ansambel moodustada ja esinema hakata.
Bändi nimi tuleneb erilisest roosisordist, millest sai ka duo sümbol. Nende esimene hittlugu „Yes Sir, I Can Boogie“ oli ülimenukas ja jõudis Euroopa edetabelite tippu. Pärast edukat algust salvestas bänd omanimelise albumi „Baccara“, mis saavutas varsti topeltplaatina staatuse. 1978. aastal esindas Baccara Eurovisiooni lauluvõistlusel Luksemburgi kauni looga „Parlez-vous français?“, mis saavutas 7. koha.
1980ndatel aastatel otsustasid mõlemad lauljad alustada soolokarjääri.
Praegu jätkavad María Mendiola ja Christina Sevilla esinemist originaalnime Baccara all, käies üle maailma tuuridel ja jagades eurodisko fännidega uskumatut energiat ja positiivseid emotsioone. Duo esitab kõiki kuulsaid hitte, mille nad oma pika karjääri jooksul on salvestanud.
 
Seoses eriolukorraga ja kehtestatud piirangutega perioodil 15.03.2020 – 14.06.2021 oli edasi lükatud 10.12.2020 toimuma pidanud „BACCARA “ kontsert. Uus ürituse kuupäev 21.01.2022.
Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval.
Vahetus- /tagastusvõimalus oli korraldatud kuni 15.01.2021
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
BACCARA (10.12.20 asendus) R 21.1.2022 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata. 
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:20 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
 
Kiirtestimisvõimalus ürituse kohal, mis algab 1,5 enne ürituse algust.
Juhul, kui ürituse toimumise päeval kehtivad piirangud, siis jätab korraldaja endale õiguse paluda esitada enne saali sisenemist:
-  COVID -19 vaktsineerimissertifikaat,
- negatiivne testitulemus (kiirtesti kehtivus 48 tundi, PCR-testi 72 tundi)
- COVID-19 läbipõdemise tõend.

TÄHELEPANU ALEXELA KONTSERDIMAJA KÜLASTAJA!

Seoses Vabariigi Valituse poolt kehtestatud piirangutega (Vabariigi Valitsuse 21.10.2021 korraldus nr 362 - Vabariigi Valitsuse 23. augusti 2021. a korralduse nr 305 „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud meetmed ja piirangud“ muutmine) alusel tuleb kõikidel Alexela Kontserdimaja külastajatel üritusele tulles alates 25.10.2021 esitada tõend kas vaktsineerimiskuuri läbimise või Covid-19 läbipõdemise kohta. Vastavate tõendite puudumisel ei ole külastajal lubatud kultuurisündmusel osaleda.

Uksed avatakse 1,5 tundi enne ürituse algust ning palume tulla varem ning saabumisel valmis panna Covid-19 tõend koos ürituse pääsmega. Palume Teid turvalisuse eesmärgil kanda maski kogu ürituse jooksul.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
DukeBox Promotions OÜ
Sarapuu tn 19, Tabasalu alevik 76901 Harju maakond
info@avbservices.eu
reg.nr: 14373495
Samas toimumiskohas
Osta pilet Maksim Galkin suure soolokontserdiga / Максим Галкин с большим сольным концертом (18.05.20 ja edasilükkunud 23.09.20 & 04.03.21 asendus) PopulaarnePopulaarneMaksim Galkin suure soolokontserdiga / Максим Галкин с большим сольным концертом (18.05.20 ja edasilükkunud 23.09.20 & 04.03.21 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 57.10 - 59.10
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Muusikalis-teatraalne etendus ORPHEUS / Tšulpan Hamatova PopulaarnePopulaarneMuusikalis-teatraalne etendus ORPHEUS / Tšulpan Hamatova Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 35.60 - 68.60
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Natalie Dessay ''Enchanting Legrand'' Natalie Dessay ''Enchanting Legrand'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 32.10 - 82.10
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet DakhaBrakha (Ukraina) DakhaBrakha (Ukraina) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 21.90 - 58.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!