Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kultuurikohvik: Ar-God & Svjata Vatra

N 17.10.2019 19:00
Ait, Vene 14, Tallinn
17. oktoobril kell 19.00 olete oodatud Tallinnas kohvikusse Ait, kus toimub muusikaline vestlusõhtu Jüri Muttika juhendamisel.

Kultuurikohvikus osalevad erinevad Eestis elavate vähemusrahvuste muusikakollektiivid, kes laulavad laule oma emakeeles, kuid kaasaegses võtmes.

„Tunnetades teisi, õpime tundma ka ennast,“ sõnab Eesti Folkloorinõukogu vähemusrahvuste töörühma juht Lyudmila Yamurzina. „Meie ümber elavad teiste rahvaste esindajad, kes tegelevad loominguga, nad on valmis jutustama meile oma kultuurist läbi oma loomingu.“

Neljandal kohtumisel astuvad ette udmurdi-eesti bänd Ar-God ja ukraina-eesti ansambel Svjata Vatra.

AR-GOD - Udmurdi muusikud-folkloristid Maria Korepanova ja Nikolai Anisimov on koostöös Lõuna-Eesti multiinstrumentalisti Toivo Sõmeriga ladumas uusi kihte traditsioonide rikkalikku varamusse. Trio AR-GOD kontserdikava koosneb põhiliselt Udmurdi eri piirkondade mitmehäälsetest rahvalauludest, mis on improvisatsiooniliselt põimitud soome-ugri ürgsete meloodiatega. Lauluseaded on tasakaalukalt tänapäevases võtmes, seotud maailmamuusika helikeelega. https://soundcloud.com/user-606000573

Svjata Vatra ei vaja Eesti folgi maastikul kindlasti tutvustamist. Tegemist on Eesti-Ukraina folkmuusikat mängiva ansambliga. Ansambli unikaalne helikeel tugineb suuresti Ukraina trombooni ja Eesti torupilli koostööl ning ansambli solisti Ruslan Trochynskyi esinejatemperamendil.
Lisainfo: http://svjatavatra.com/et/koduleht/

 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kultuurikohvik: Ar-God & Svjata Vatra N 17.10.2019 19:00 Ait, Vene 14, Tallinn 7.50
Hinnainfo
Pilet 7 €
 
Kestus 2 tundi
Sündmuse korraldaja
Eesti Folkloorinõukogu MTÜ
Vene 6 Tallinn 10123 Harju
6015727
monika.tomingas@folkloorinoukogu.ee
reg.nr: 80007921