Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

''MASKIS LAULJA'' salvestus

T 17.3.2020 13:00 - T 31.3.2020 23:59
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
 
Seoses COVID-19 eriolukorraga on kõik saate “Maskis laulja” salvestused publikuga tühistatud.
Salvestustele juba ostetud piletid ostetakse tagasi.
Piletid tagastatakse, kui ürituse staatus on „tagasiost“ ning tagasiost on avatud. 
PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole. 
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades ja Viru Keskuses.
 
Saated jõuavad eetrisse, kuid need on nüüd salvestatud ilma publikuta. “Maskis lauljat” näeb igal pühapäeval, kell 19:30, TV3s.
Palju tervist kõikidele soovides!
 
“Maskis laulja"
Sel kevadel vaimustab TV3 Eesti publikut täiesti uue, üle maailma vaatajarekordeid purustanud salapärase telesensatsiooniga „Maskis laulja“.

Suurejoonelises ja pöörases show´s osalevad kümme erinevates eluvaldkondades kõigile eestlastele tuntuks ja armsaks saanud inimest, kes astuvad saatest saatesse vaatajate ette pompöössetes, nende tõelist isikut varjavates maskides-kostüümides. Osalejad  esitavad palavalt armastatud tuntud laule. Kes tunneb nende hääled ära? Kes on parim laulja maski taga? Kes kukub saatest välja ning peab maski langetama ja oma identiteedi paljastama? 

Tule saatepublikusse ja saa esimesena osa maailma hetkel ühe salapäraseima teleformaadi Eesti versioonist. Just Sina saad saatepublikuna olla see, kelle hääletustulemuse põhjal selgub, kelle mask peab sel korral langema.
“Maskis laulja” saatejuht on Mart Sander.

Publikut oodatakse suurejoonelise show salvestusele samuti värvikas riietuses. Kel soovi, võib tulla spetsiaalses kostüümis-maskis.
Palun arvestada, et käesoleva show salvestusel kehtivad tugevdatud turvareeglid. Telefonid ja kaamerad võidakse publikul paluda jätta stuudio ukse taha.
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti