Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kontsertõhtu ROMANO DYVES / Концерт ''РОМАНО ДЫВЭС'' (05.04 asenduskontsert)

P 27.9.2020 18:00
Rapla Kultuurikeskus
10.90 - 15.90

Hea klient!

Seoses Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorraga kontsert lükkub 05.04 Rapla Kultuurikeskuses toimuma pidanud “Romano Dyves” 27. septembrile 2020 a.

Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Soovi korral ostetakse piletid tagasi. Vabandame ebamugavuste pärast ning loodame mõistvale suhtumisele.

 Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru Keskuses.

Tagasiost avatud kuni 31.05

Meeleolukas mustlastantsu- ja lauluprogramm "Romano Dyves"
 
Mustlased on kirglikud inimesed ning nende rahvatants ja -muusika toob esile kirkaid emotsioone. Mustlaste pikk teekond Indiast Euroopasse, mis algas aastatuhat tagasi, on rikastatud paljude maade motiividega, mida nad läbisid, luues unikaalse heli ja pillimängu viisi. Suurepärane võimalus tutvuda mustlaste kultuuridega on külastada Mustlastantsu ansambli AL SOLi koostatud folklooriprogrammi "Romano Dyves" (eesti keeles - Romade Päev), mis on pühendatud Rahvusvahelisele romade päevale.


Rahvusvahelist romade päeva hakati tähistama 1971. aastal, kui toimus esimene romade rahvusvaheline kongress. Sellest aastast alates on 8. aprill väga oluline päev kõikidele romadele, selle päeva auks toimuvad kontserdid, festivalid jm pidustused. Mustlastantsu ansambel AL SOL kutsub kõiki tähistama seda erilist päeva nendega koos 5 aprillil Rapla Kultuurikeskuses!


Mustlastantsu ansambel AL SOL on asutatud 2006. aastal Natalija Ilves poolt eesmärgiga säilitada ja arendada mustlaste folklooritantsu professionaalsel tasandil. Ansambel koosneb endistest professionaalsetest tantsijatest, keda ühendab sügav huvi mustlaste kultuuri vastu. Viimastel aastatel on ansambel võitnud mitmel Venemaal toimunud mustlaskultuuri festivalil laureaaditiitli ning kahel korral on hinnatud nende esinemist hõbemedali vääriliseks Folkloortantsu Maailmakarikavõistlusel. AL SOL on esinenud Eestis, Lätis, Soomes, Venemaal ja Prantsusmaal, nende tegevuse geograafiline ala laieneb pidevalt.
Tantsu- ja lauluprogramm "Romano Dyves" on koostatud koostöös silmapaistvate noorte lauljatega Anna Malkova ja Anna Kalininaga (loomingukeskuse „Diapasoon“ vokaalduo „Milaški“) ja kitarri virtuoosidega Slava Bortsov (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia) ja Jorge Arena (Madridi Kitarriakadeemia). Publiku ette astub ka üllatusesineja, kelle nime enne etenduse algust välja ei kuulutata.

Konkreetselt selle esinemisprogrammi jaoks on ansambli kostüümikunstnik Larianna Holm loonud mitmeid uusi imelisi tantsukostüüme.
Showprogrammi "Romano Dyves" esinemisrühmast õhkub mustlasmuusikat ja -tantsu ning nende soov on oma kirge publikuga jagada!

Lisainfo

http://www.alsol.ee
https://www.facebook.com/gypsyshowtallinn
+372 5207300
alsol@alsol.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kontsertõhtu ROMANO DYVES / Концерт ''РОМАНО ДЫВЭС'' (05.04 asenduskontsert) P 27.9.2020 18:00 Rapla Kultuurikeskus 10.90 - 15.90
Hinnainfo
Täispilet 15€
Õpilane, tudeng, pensionär 10€
Grupisoodustus 5+ inimest 10€/pilet
Erivajadustega klient/saatja 10€
 
Lastele vanuses kuni 5a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Sissepääs alates 17:30
Kestus 1h 30min
Soovitatav vanus 7+
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Mustlastantsu ansambel AL SOL MTÜ
Ümera 40-38 Tallinn Harjumaa
natalija.ilves@gmail.com
reg.nr: 80246133
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Kontsertõhtu ROMANO DYVES / Концерт РОМАНО ДЫВЭС (19.04 asenduskontsert) Kontsertõhtu ROMANO DYVES / Концерт РОМАНО ДЫВЭС (19.04 asenduskontsert) Mustamäe Kultuurikeskus Kaja, Eesti 10.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!