Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

IDeeJazz Narva Sessions

N 27.2.2020 19:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
IDeeJazz Narva Sessions / Sebastian Studnitzky (Saksamaa)

Festival IDeeJazz alustab uue aastaringselt kestva kontserdisarjaga IDeeJazz Narva Sessions, mille raames toimuvad maailma jazzitippude etteasted kord kuus Narva Kolledžis. Sarja esimesel kontserdil rõõmustab eesti publikut multiinstrumentalist ja helilooja Sebastian Studnitzky Saksamaalt.

Sebastian Studnitzky on saksa multiinstrumentalist ja helilooja, Saksamaa kaasaegse jazzi üks juhtfiguure ning Dresdeni Muusikaülikooli professor, kes kuulub ka IDeeJazzi ja Jazzkaare publiku lemmikute hulka. KY tähistab Studnitzky mitmekülgset muusikaprojekti, mis on ühtaegu minimalistlik, ent samas paljukihiline. Erinevalt tema varasemast, orkestraalsest projektist MEMENTO, mis tõi talle ECHO jazziauhinna, ammutab KY esteetilisi mõjusid hoopis elektroonilisest muusikast ja esineb väikse instrumentaalansambli kujul.

4-aastaselt trompetit ning 8-aastaselt klaverit mängima hakanud Studnitzky õppis Stuttgarti Riiklikus Muusikakõrgkoolis ja kolis seejärel Ameerika Ühendriikidesse, kus ta lõpetas Berklee Muusikakolledži filmimuusika alal. Praegu töötab Studnitzky professorina Carl Maria von Weberi nimelises Dresdeni Muusikakõrgkoolis, edendades seal oma kaasaegset ning avatud lähenemist jazzmuusikale.

Rohkem infot kontserdi kohta aadressilt www.ideejazz.ee
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti