Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Glenn Miller Orchestra

P 8.11.2020 19:00 - E 9.11.2020 23:59
16.40 - 76.40
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient, 
Anname teada, et seoses kehtestatud Eriolukorraga Glenn Milleri orkestri esinemised lükkuvad edasi.
Uued kuupäevad on: 
Tallinnas - 08.11.2020
Tartus – 09.11.2020
Kõik piletid kehtivad uuel kuupäeval. Piletite tagastamise kord määratakse kindlaks 2 nädala jooksul pärast eriolukorra lõppemist ja avalike ürituste piirangute kaotamist.
Täname mõistva suhtumise eest 
 Kultuuri Sild OÜ
 
 
Kuulsusrikas džässorkester «The World Famous Glenn Miller Orchestra» Wil Saldeni juhatusel uue kavaga!
 
Maailmakuulsa Glenn Milleri Orkestri kontsert Wil Saldeni juhatusel («The World Famous Glenn Miller Orchestra»).
Juba 10 aastat külastavad need muusikavirtuoosid Eestit, et täita meie südamed imelise klassikalise džässiga.
Orkester on maailmas üks kolmest, kellele on antud õigus seda nime kasutada ja ainus, kes tohib tegutseda Ukrainas!
Glenn Milleri Orkestri repertuaaris on palad bigbändide ajastu – legendaarse möödunud sajandi 30-50ndate aastate džässi väljapaistvatelt heliloojatelt.
Wil Salden, kuulus Hollandi muusik ja esitaja, armus džässi ammu ja igaveseks ning on suutnud enda ümber koguda suurepärased muusikud erinevatest riikidest, kes on džässi armunud ja sellest innustunud sama palju nagu ta isegi.
Wil ja tema muusikud annavad endast kõik, et muuta tegelikkuseks Milleri maagilise valemi: «Iga solist ja muusika arranžeerija peab püüdma luua täiesti uue ja laitmatu, juba esimestest nootidest äratuntava helistiili.»
Muide, legendi järgi sündis Glenn Milleri Orkestri unikaalseim ja kahtlemata tuntuim meloodia täiesti juhuslikult. Trompetist vigastas kontserdi ajal huult ja klarnetimängija oli sunnitud tema partii õhust üle võtma.
Nii nägi ilmavalgust Glenn Milleri mängustiil – stiil, mis kingib publikule unustamatu tunde pidulikkusest ja Muusika imelisest puudutusest!
Kontserdi kulminatsiooniks on mõistagi kõige tuntum teos – «Kuupaiste serenaad» filmist «Päikeselise oru serenaad», mis kütkestab kuulaja-vaataja Glenn Milleri unenäolisesse meeleollu.
 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Glenn Miller Orchestra (9.04 asendus) Glenn Miller Orchestra (9.04 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 16.40 - 76.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Glenn Miller Orchestra (8.04 asendus) Glenn Miller Orchestra (8.04 asendus) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 20.50 - 60.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti