Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

BOBBY MCFERRIN "GIMME 5" (USA) / Jazzkaar 2019

R 26.4.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Jazzkaar 2019
Viru Keskus kutsub: 
BOBBY MCFERRIN “GIMME 5”
(USA)
Reede, 26. aprill 2019 kell 19.00 Alexela Kontserdimaja

Bobby McFerrin on vaieldamatult jazzmuusika karismaatilisemaid ja säravamaid vokaliste. Ühe-mehe-hääleorkester, muusikastiilide ühendaja ja tänapäevase vokaaljazzi uuendaja on pälvinud 10 Grammy auhinda ning müünud üle paarkümne miljoni heliplaadi. Muusikule kuulub publiku jäägitu armastus.

Neljaoktavilise hääleulatusega McFerrin on üks muusikamaailma imedest. Laulja tämbris kohtuvad värvikad mõjud globaalsetest kõladest – lisaks jazzile on sinna punutud maailmamuusika sooje rütme ja popmuusika kaasahaaravust. Jazzis on ta leidnud tunnustuse absoluutse tipuna – tema voolavad meloodiad, lopsakad harmooniad, leidlikud häälitsused, väljamõeldud keeled, vaikus, palved ja naer teevad tema igast kontserdist meistriteose.

“Ma soovin, et publik tunneks sama vabadust, mida ma ise lauldes tunnen. Tahan, et nad järgmisel hommikul oma köögis laulmist jätkaksid,” ütleb maestro.

Bobby McFerrini vokaalkunst on inspiratsiooniallikas nii vokalistidele, a capella ansamblitele ja beatboksijatele üle maailma. Ta on samuti kõrgelt hinnatud klassikalises muusikas ja etnoringkondades. Lisaks sooloesinemistele on ta koostööd teinud paljude maailma tippmuusikutega nagu Yo-Yo Ma, Chick Corea, Herbie Hancock ja teised, dirigeerinud sümfooniaorkestreid ja juhtinud improvisatoorseid a capella vokaalgruppe. 80. aastate algusest oma erakordsusega publikut vapustanud talent kogus kuulsust kontsertidega, mis kulgesid algusest lõpuni improviseeritult – hääleakrobaatika ja tubli annus huumorit said tema kaubamärgiks. Maailmas ei leidu muusikakuulajat, kes ei teaks McFerrini kõige nakatavamat hitti “Don’t Worry Be Happy”.

Muusiku otsiv vaim ei ole jäänud loorberitele puhkama ja jätkuv avastamistuhin saadab teda siiani kõigis tegemistes. Tema 2013. aastal ilmunud album “Spirityouall” teeb kummarduse ameerika muusika pärandile, kus põimuvad folgi-, bluusi- ja rokitraditsioonid artistile ainuomases käsitluses. Olgu mis suund tahes, Bobby McFerrini muljetavaldavat annet kroonib alati artisti muhe heasoovlikkus ja naerusuine optimism. Jazzkaarel esineb laulja teistkordselt ja see kontsert on hingeminev kingitus festivali 30. sünnipäevaks. Seekord toob Bobby McFerrin endaga kaasa musitseerima neli säravat ameerika vokalisti.

Koosseis:
Bobby McFerrin – vokaal
Rhiannon – vokaal
Judith Vinar – vokaal
David Worm  - vokaal
John Blake – vokaal
 

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
BOBBY MCFERRIN "GIMME 5" (USA) / Jazzkaar 2019 R 26.4.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
Piletid vastavalt istekohale 98.90 / 88.90 / 78.90 / 68.90 / 58.90 eurot.

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.


I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire.

AJAKAVA:
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Kontsert on vaheajata. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:30 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSE LISAINFO:
- Vanusepiirang puudub.
- Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. sülelapsel
- Hilinejaid saali ei lubata!
- Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
- Ratastoolis külastaja ja vaegnägijast külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas