logo
Ostukorv: 0
logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LAIMA VAIKULE JA UKU SUVISTE SUURKONTSERT

L 5.9.2020 19:00
Maarjamäe lossihoov
Hea klient,
 
Anname teada, et 5. septembriks planeeritud Laima Vaikule, Uku Suviste ja Tõnis Mägi kontsert jääb ära tehnilistel põhjustel.
Kontserdi idee nõuab kõigilt osapooltelt koos nädalast prooviperioodi, kuid kahjuks pole see võimalik tingituna artistide tihedast graafikust.
 
Pileteid hakatakse tagastama, kui korraldaja on selleks taganud piisavad vahendid.
Kui piisavad vahendid on tagatud, muutub Piletilevi lehel ürituse müügistaatus „müük peatatud“ „tagasiostuks“ ning algab piletiraha tagastamine.
PDF-piletitele tehakse automaatne tagasiost ning Piletilevi kannab raha tagasi piletiostja kontole.  
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Tagasiost on avatud.
 
LAIMA VAIKULE JA UKU SUVISTE SUURKONTSERT
ÜLLATUSESINEJA TÕNIS MÄGI „OLÜMPIADA 80"
 

Võrratu Laima Vaikule annab suurejoonelise kontserdi Maarjamäe lossis. Kõlavad kuldsed hitid koos Eesti Laul 2020 võitja - Uku Suviste ning Eesti legend – Tõnis Mägiga.
Ühel laval koos, ainult 5. septembril „Olimpiada-80“!
 
 
Tänavu möödus 40 aastat 1980. aasta suveolümpiamängudest Moskvas, kus Eesti sai suurvõistluse hingust otseselt tunda tänu Tallinnas toimunud purjeregatile. Meie Eesti pealinn oli suures huviorbiidis. Meelelahutuslikult 80ndad oli aeg, mil Nõukogude Liidus algas tõeline Eesti estraaditähtede buum. Idabloki suurte levistaaride sekka kerkisid meie Jaak Joala, Anne Veski, kes mõjutasid oma aktsendi ja läänelike lavamaneeridega kuuendiku planeedi inimeste muusikamaitset ning Tõnis Mägi, kes sai tuntuks legendaarse lauluga „Olümpia 80“ („Olimpiada-80“).
 
 
Laima Vaikule, meie lõunanaabrite megatäht ning kelle esitatud superhitti „Vernisaaž“ mäletame tänaseni, on ühes oma intervjuus öelnud, et varem oli number üks ideoloogia, teisel kohal anne, kolmandal suhted ja sidemed. Praeguseks on asjad muutunud - esikohal on välimus ja raha. Laima Vaikule tähelend sai alguse lauluga „Notšnoi kostjor“, mis võeti üles Moskva eliitklubis Muhomor, kust ta kutsuti ülipopulaarsesse „Kutsuva tulukese“ saatesse. Venemaa teatriakadeemia GITISe näitleja ja lavastaja eriala lõpetanuna on ta etteasted alati teatraalsed.
 
Uku Suviste, kellest võib aimata estraaditaevas meie kunagise plejaadi mantlipärijat, astub lavale koos Laima Vaikulega ning Tõnis Mäega. Võrust pärit laiapõhjalise muusikaharidusega Uku Suviste võitis viimati konkursi „Eesti Laul“, kuid maailmas leviva koroonaviiruse tõttu jäi kahjuks esinemine Eurovisiooni lauluvõistlusel ära. Õpingute tõttu Berklee Muusikakolledžis Bostonis on Uku teinud koostööd selliste muusikutega nagu Jennifer Holliday, Jetro da Silva ja paljude teistega. Alates 2004. aastast on Uku mitmel aastal osalenud oma loominguga edukalt Uno Naissoo nimelisel noorte heliloomingu konkursil. Laima Vaikule on öelnud, et ta peab Uku Suvistet väga võimekaks.
 
 
ERIESINEJA TÕNIS MÄGI „OLÜMPIA 80"
 
Tõnis Mägi jõudis Moskva 1980. aasta suveolümpiaks loodud lauluga festivali „Aasta laul" finaali ning sellest sai tõeline hitt. Meenutades oma estraadilennu algushetki, on Tõnis Mägi jaganud oma mõtteid tema ilmselt ühest legendaarseimast loost sealpool idapiiri 1980. aasta olümpiamängudeks kirjutatud lugu. Ta on öelnud, et kui ta nüüd seda vaatab, siis tollal ei adunud ma hästi, et see on tegelikult kindla suunitlusega laul. "Seal ei ole otseselt punased lipud, aga selles on sovjetikku lipukandmist tugevalt sees. Samas ilma mingi poliitilise varjundita, absoluutselt suurepärane lugu.“ ütles Mägi.
 
MEEDIAPARTNER: Kanal2 
KOOSTÖÖPARTNERID: SELVER, CARMEN CATERING , MAGNUM JÄÄTIS
 
PEAKORRALDAJA & PEAPRODUTSENT: ART SOLUTIONS
 
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
LAIMA VAIKULE JA UKU SUVISTE SUURKONTSERT L 5.9.2020 19:00 Maarjamäe lossihoov
Hinnainfo
Piletite hinnad kuni 31.08.20 (k.a.) :
Täispilet 35€
Fännipilet 55€
VIP-pilet 65€
 
Piletite hinnad 01.09.20 - 05.09.20 :
Täispilet 40
Fännipilet 55€
VIP-pilet 75€
 
Hinnad kohapeal:
Täispilet 45€
Fännipilet 55€
VIP-pilet 75€
 
Fännipilet sisaldab kohtumist artistidega!
Vip pilet sisaldab kihisevat jooki ja suupisteid laua taga ning kohtumist artistidega!
 
Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta
 
Sissepääs 18:00
Ürituse kestus 3h, üks vaheaeg (15 min)
Toimumiskoht
Maarjamäe loss
Pirita tee 56 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
ART Solutions OÜ
Kungla tn 5-39 Rakvere 44308 Lääne-Virumaa
51939760
arturrauh@gmail.com
reg.nr: 14285526