Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Linnakruiis jõelaevaga Signild

K 16.10.2019 17:30
Sisevete Saatkonna kai, kesklinn
5.50 - 7.50

Linnakruiis

Ankur hiivata! Ees ootab seiklus jõel! Laevaga reisimisel on ajatu külgetõmme - võtad klaasi head veini, vaatad, kuidas maailm mööda libiseb ja tunnetad tuult oma juustes… Laevaga sõitmine on võimalus vaadelda ka loodust teise nurga alt ning lõõgastuda. Tähtis ei ole sihtkoht, vaid teel olemine.

Laevaga reisimisel on romantiline hõng viies tagasi aegadesse kui rännumehed uusi maid avastasid. Tuhat aastat tagasi seilasid ka siinsetel jõgedel viikingid oma kaubalastide ja aaretega, hiljem liiklesid siin lodjad, rääkimata kõigist kalamehepaatidest ja lõbusõidulaevadest, mis on andnud siinsetele vetele oma eripärase aura.

Viimastel aastatel on kruiiside maailma tõeliseks edulooks olnud jõelaevakruiisid, iga aasta tuleb juurde tohutul hulgal uusi laevu ja marsruute. Väikelaevasõidud pakuvad ehtsaid kogemusi sihtkohtades, kuhu tihti pääsebki ainult paadiga. Siin Tartus ootab teid jõelaev Signild, et pakkuda unustamatuid elamusi Eesti pikimal jõel Emajõel, Võrtsjärvel ja Peipsil ning Piirissaarel.

Linnakruiis kestab 1,5 tundi ja ära jõuab näha kõik imelised Tartu vaated Emajõelt nii ühel kui teisel pool linna! Pardal on ka reisisaatja, kes jagab informatsiooni ümbritseva kohta ning räägib Emajõest ja selle ajaloost. Istuda on võimalik nii väljas päiksetekil kui ka laeva salongis. Kohapealt saab osta jooke ja suupisteid.

Tule ja avasta meiega koos Tartut!

Sõidud toimuvad juuni algusest oktoobri keskpaigani kolmapäeviti ja laupäeviti.

Laev väljub Kaarsilla kõrvalt Sisevete Saatkonna kailt.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Linnakruiis jõelaevaga Signild K 16.10.2019 17:30 Sisevete Saatkonna kai, kesklinn 5.50 - 7.50
Hinnainfo
Täispilet 7€
Õpilane, pensionär, laps vanuses 4-6a (k.a) 5€
 
Lastele vanuses kuni 3a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Kestus 1h 30min
Toimumiskoht
Sisevete Saatkond
Vabaduse pst.5, Tartu Tartu Eesti
Sündmuse korraldaja
Estriver OÜ
Kastani 80-4 Tartu Tartumaa
53401033
info@estriver.ee
reg.nr: 14587003
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Linnakruiis jõelaevaga Signild Linnakruiis jõelaevaga Signild Sisevete Saatkonna kai, kesklinn, Eesti 5.50 - 7.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Linnakruiis jõelaevaga Signild Linnakruiis jõelaevaga Signild Sisevete Saatkonna kai, kesklinn, Eesti 5.50 - 7.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!