Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

AX-Teater esitleb ''JUUDAS''

P 19.5.2019 18:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

See, et Jeesus Kristus löödi ristile 33.-aastasena, reedetuna oma jüngri Juudase poolt paasapühade ajal Jeruusalemmas, on enamusele eestimaalastest teada. Ometi on jäänud saladuseks ka usuteadlastele, mis Juuda selleni viis.. See on võimaldanud Ain Kalmusel oma romaanis uurida ajatuid teemasid – armastus ja reetmine, tõe otsimine ja äraostmine – ilukirjanduslikus võtmes, mis teeb ka romaani ajatuks.

AX-teatri näidend “Juudas” viib meid ajas peaaegu 2000 aastat tagasi. Suhted inimeste vahel on aga samad nagu praegugi. Vahepeal ei oleks maailmas justkui midagi muutunud. Tehnika on veidi arenenud ja mood natukene teine. Alles on magus armastus ning valus kaotus. Me teame täna, kui keeruline võib olla tõe leidmine ning kui lihtne selle kaotamine. Kes ei oleks kuulnud äraostmisest ja reetmisest? On ristilöömist ja süütu vere valamist. 

Midagi ei ole muutunud, kõik kordub taas.

Osades:

Maire Meerents, Maie Kivi, Jaan Sepp, Kalle Rajand, Marilin Prants, Emma-Mia Kübard, Anna Maria Ristal, Joosep Ristal, Ahti Noor, Katrin Sepp, Andreas Noor, Sigrid Evisalu, Urmas Meri, Anto Viigi

Lavastaja: RAIVO ADLAS  

Kunstnik: ENE LUIK-MUDIST

Valguskujundaja: RASMUS LUMISTE

Esietendus (Suurel Reedel) 19.04.2019 Keila Kooli aatriumis

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti